Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zaworem pompy wtryskowej


adrian56

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! 

Mam takie pytanko, mam problem z zaworem pompy wtryskowej w moim Audi A4 B5. Mianowicie chodzi o to że auto nie chce mi odpalić z tego powodu że zawór nie dostaje zasilania z plusa, był u mnie mechanik i powiedział że usterkę mogę sam naprawic, gdyż trzeba podłączyć plus do zaworu. I moje pytanie brzmi z jakiego miejsca najlepiej podłączyć zasilania do zaworu, aby samochod odpalil, gdyż stary przewód jest prawdopodobnie gdzies podlamany. 

Za wszystkie rady serdecznie dzięki ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, adrian56 napisał:

Witajcie ! 

Mam takie pytanko, mam problem z zaworem pompy wtryskowej w moim Audi A4 B5. Mianowicie chodzi o to że auto nie chce mi odpalić z tego powodu że zawór nie dostaje zasilania z plusa, był u mnie mechanik i powiedział że usterkę mogę sam naprawic, gdyż trzeba podłączyć plus do zaworu. I moje pytanie brzmi z jakiego miejsca najlepiej podłączyć zasilania do zaworu, aby samochod odpalil, gdyż stary przewód jest prawdopodobnie gdzies podlamany. 

Za wszystkie rady serdecznie dzięki ;) 

 

Najpierw sprawdź czy to faktycznie wina przewodu.
Podaj mu plus z aka i odpal, wtedy będziesz pewny na 100%. Jeśli nie odpali to wina zaworka na pompie a nie przewodu.
Plus musi być po zapłonie bo inaczej auta nie zgasisz. Pod nogami kierowcy masz szyne z zasilaniem, 3 miejsca mają stały plus a jak dobrze pamiętam to ostatni po prawej stronie jest plusem po zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...