Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki smartfon do 1000zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje smartfona do 1000zł, minimum parametry takie jak podałem niżej, wymiary max 5.65". Jeżeli miał ktoś z Was styczność z podanymi sprzętami proszę o podpowiedz.

 

1. https://www.x-kom.pl/p/382819-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-4-4-64gb-dual-sim-lte-black.html

2. https://www.x-kom.pl/p/383863-smartfon-telefon-xiaomi-mi-a1-64gb-black.html

3. https://www.x-kom.pl/p/403206-smartfon-telefon-huawei-p-smart-dual-sim-czarny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej iPhone?

Za 1200 jest jest iPhonse SE 32 gb, mam taki i jest mega telefon, te Androidy to się chowają, co prawda ma tylko 4" ale dla mnie okej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał polecać to 1. 

Koniecznie nowy? Może sprawdź używane mi 6 - miałem okazję koledze z chin ściągać jakiś czas temu i jest bardzo zadowolony. 

Ja sam używam xiaomi ale mi max też bardzo dobry i gigantyczny telefon oraz elephone u pro - ten zaś zakupiłem z ciekawości i dla eksperymentu a efekt przerósł na plus moje oczekiwania. 

Pozdrawiam,

Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, k232 napisał:

Nie lepiej iPhone?

Za 1200 jest jest iPhonse SE 32 gb, mam taki i jest mega telefon, te Androidy to się chowają, co prawda ma tylko 4" ale dla mnie okej ;)

Przecież to zabawka. Jak widzę ludzi z tymi małymi telefonami jak trzymają z 15-20cm od twarzy to śmiać mi się chce ;)

No i IOS za bardzo ograniczony,niestety. Brak wolności decyzji jak na androidzie. Za to kozackie zabezpieczenia i aktualizacje. 

I androidy się chowają ? Niby czym? Bo mit o muleniu,zawodności itd dawno nieaktualny ?

z podanych chyba Mi A1. Czysty android,aktualizacje,przyzwoity aparat i czas pracy baterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung A5 2017, superamoled wyswietlacz robi robotę, 3Gb ram spoko wystarcza do tego wifi 5Ghz i NFC, wodo i pyloszczelny do jakiejs tam normy. Corning gorilla glass na wyświetlaczu, czytnik linii papilarnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I muł straszny. Mają to u nas w robocie. Nikt na kilkadziesiąt sztuk nie jest zadowolony. Aparat średni,w gorszych warunkach sam nie wie co robić. O aktualizacjach za chwilę będzie można zapomnieć,jak ktoś się tym przejmuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lukas551 napisał:

Witam,

poszukuje smartfona do 1000zł, minimum parametry takie jak podałem niżej, wymiary max 5.65". Jeżeli miał ktoś z Was styczność z podanymi sprzętami proszę o podpowiedz.

 

1. https://www.x-kom.pl/p/382819-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-4-4-64gb-dual-sim-lte-black.html

2. https://www.x-kom.pl/p/383863-smartfon-telefon-xiaomi-mi-a1-64gb-black.html

3. https://www.x-kom.pl/p/403206-smartfon-telefon-huawei-p-smart-dual-sim-czarny.html

sprawdź xiaomi note 5 - kolega na allegro kupił za ponad 7 stówek 3/32 gb  .większy wyświetlacz na tej samej powierzchni dzięki czemu jest cienka ramka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Xiaomi Red mi 5 plus. 6/64. Jedyna wada to troszkę przy duży rozmiar i czasami w niektórych spodniach się nie mieści. Jak ktoś w biurze pracuje to telefon ok, jeśli praca fizyczna to średnio to widzę. 

Ogólnie telefon dosyć szybki, nie muli, robi dobre zdjęcia, świetne odzwierciedlenie barw wyświetlacza, czytnik linii papilarnych itp. Co najważniejsze bateria długo trzyma i wystarcza na 2 dni intensywnego korzystania z internetu, youtube itp.  Przy normalnym użytkowaniu trzyma 4-5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie się tematem :) Tylko widzę jak ze wszystkim, co użytkownik to inna opinia i człowiek głupieje. Nie mam dużych wymagań co do sprzętu, mam być w miarę zgrabny i płynnie pracował. Miał ktoś z Was styczność z P SMARTem (pkt.3) ?? Ten egzemplarz chodzi mi po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już patrzysz na P Smart to już lepiej trochę dołożyć do P20 lite. Będziesz miał troszkę lepszy aparat,większy ekran,więcej RAM i wbudowanej pamięci. Reszta praktycznie to samo,ale różnicę odczujesz w pracy (więcej RAM). Tylko musiałbyś szukać na allegro/olx,bo niestety P20 lite jest trochę za wysoko wyceniony. 

Żona ma P20 lite,a że to podobne sprzęty to trochę napiszę. Aparaty wystarczające. MoNa strzelić całkiem przyzwoitą fotkę. Bokeh niestety czasem kuleje(to nie ten sam poziom co chociażby w Honorze 8). Bdb ekran,notch wcale nie przeszkadza. Przestaje się na to zwracać uwagę,a powiadomienia fajnie się komponują we wcięcie. Szybki czytnik,wybudzanie twarzą po podniesieniu telefonu(nie trzeba nic klikać). Działa bardzo szybko i responsywne. 

Minusy też są :) Jak to Huawei/Honor przeciętna jakość filmów i dźwięku na słuchawkach. Nie ma tragedii,ale lekko odstają od konkurencji. Emui nie każdemu pasuje. Ja bardzo lubię,żona ma już drugi telefon Huawei i zadowolona ?

Ja jednak na Twoim miejscu Szukałabym czegoś z 4GB RAM. 3GB na tą chwilę nawet daje radę,ale za chwilę może być już za mało. 

Może dorzucić do tego wspomnianego wyżej Honora 8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno też szukałem fona i po wielu przemyśleniach i porównaniach pado na leciwy już Samsung Note4(nowy)?

Zmieniałem z Note3  i gdyby mi nie zależało na rysiku to brał bym  Xiaomi redmi 5  ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w zeszłym tygodniu tą motkę w gorącym strzale w x-kom.pl za 699zł

https://www.x-kom.pl/p/383391-smartfon-telefon-motorola-moto-g5s-plus-fhd-3-32gb-dual-sim-szary.html

Na necie czytałem same pochlebne opinie w tej klasie cenowej... czekam na dostawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leeco, letv , o niebo lepsze parametrami  i cena  zeleznie od serii

xiaomi i szajsungi, hujeju przereklamowane sa

Edytowane przez elmo814
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elmo814 napisał:

leeco, letv , o niebo lepsze parametrami  i cena  zeleznie od serii

xiaomi i szajsungi, hujeju przereklamowane sa

kobiecie nie wytłumaczysz, musi być szajsung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S7 fajny sprzęt ale już kończy wsparcie. Dostał ostatnią dużo aktualizacje do Oreo i na tym koniec. Pewnie przez rok poprawki zabezpieczeń i tyle. 

Ja bym jej pokazał na Twoim miejscu Honora 8x. Genialny sprzęt za rewelacyjną kasę. A czerwony wygląda obłędnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...