Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lampy przod USA


Marcinr7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam B9 z USA, nie mam prawego przedniego reflektora. Kupując oryginał będę miał oświetlenie symetryczne co jest niezgodne z przepisami i nie przejdzie przeglądu. Moje pytanie czy może ktoś już przerabiał temat dopasowania oświetlenia aut z USA. Czy lepiej kupić oryginalny z USA i dostosować do EU. Czy kupić wersję EU - tylko czy mocowania będą takie same i czy złącza będą pasowały?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa musi byc EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym aby ktoś napisał instrukcje kodowania przy pomocy VCDS lamp tył. Mam już lampy EU są to lampy LED(wcześniej też LED). Samochód to a4 b9 sedan. Czy oprócz kodowania niezbędna jest ingerencja we wiązki, jeśli tak to co dokładnie?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2018 o 23:19, Marcinr7 napisał:

Witam,

Mam B9 z USA, nie mam prawego przedniego reflektora. Kupując oryginał będę miał oświetlenie symetryczne co jest niezgodne z przepisami i nie przejdzie przeglądu. Moje pytanie czy może ktoś już przerabiał temat dopasowania oświetlenia aut z USA. Czy lepiej kupić oryginalny z USA i dostosować do EU. Czy kupić wersję EU - tylko czy mocowania będą takie same i czy złącza będą pasowały?

 

Troche stary post, ale moze moja odpowiedz na cos sie przyda. Ostatnio pozbylem sie mojego B8 Avanta, ktorego kupilem w USA. Jedyna rzecz jaka zrobilem z przednimi lampami, aby dostosowac je do naszych warunkow, to zmienilem przez VCDS ustawienie sterownika swiatel z NA na EU. Swiatla swiecily symetrycznie, bo przez 7 lat badania tech przechodzily spiewajaco. Zastanawiam sie czy bi-xenony w ogole kiedykolwiek mialy zeza. Proponuje to wczesniej sprawdzic zanim bedziesz wydawal kase.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest koś w stanie napisać czy ten model BCM1: 8W0907063AC obsłuży FULL-LED?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...