Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TMC


sssokol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym tygodniu zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 Avant 2011. Sprawdziłem MMI i okazało się ze mam wersje Basic oraz mapy z 2011 czyli fabryczne. Dowiedziałem się, że aktualizacja map do tych najnowszych kosztuje 300 zł (angielski lektor). Zastanawiam sie nad tym czy aktualizacja jest warta swojej ceny biorąc pod uwagę to, że w telefonach mamy obecnie mapy online wraz z omijaniem korków (korzystam z Navi Expert). Proszę wiec o wasze opinie jak wyglada najnowsza mapa do Audi. Czy różni się znacznie od tej fabrycznej z 2011 czy może tylko dograne są nowe drogi a grafika i funkcjonalność pozostała na tym samym poziomie? Czy coś się zmieniło w kwestii TMC? W mojej mapie z 2011 TMC nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem z 2014 roku mapy to jak jechałem autostradą koło Rzeszowa to na navi jej nie było,teraz mam z 2017 i jest ok. Co do TMC to mi tez to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMC w Polsce nie działa bo MMI nie ma licencji, licencje miają urządzenia Blaupunkt i coś tam jeszcze. Podkreśle ze w Niemczech bez problemu i chyba czasami łapie mi z Czech. CO do map ja teraz wgrywałem 2017 do softu HNav_EU_K0257_6_D2 o ile dobrze pamiętam. Musze dowiedzieć się co z prostownikiem do mojej B8 i wtedy bede testować mapy na 2018 ponieważ już gdzieś widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapy 2018 sa juz od chyba kwietnia  lub maja i wgrywa sie je banalnie przez wlozenie karty SD do czytnika. warunek jest taki ze soft musi być k260 bo inaczej wymagaja aktywatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...