Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kilka usterek


boges

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak się złożyło, że chciałbym naprawić kilka ustarek z różnych kategorii w A4B6 2004r.

1. Nie działają poprawnie szyby elektr. przód tył, składanie lusterek i ich ustawienie - ogólnie całe sterowanie w drzwiach od strony kierowcy aczkolwiek czasami od strony pasażerów również nie działają okna (podświetlenie przycisków non stop mruga nieregularnie). Sprawdziłem moduł komfortu, suchy bez zmian, złącza pod podłogą i w drzwiach ok. Podejrzewam, że kable w oplocie mogły gdzieś puścić i przebija plus. Czy zna ktoś jakiś warsztat w Warszawie i okolice, który mógłby zająć się tym?

2. Tapicer samochodowy, połamałem zatrzask od podkłokietnika przód, a mam nowy do wymiany. Szukam kogoś, kto mógłby zdjąc tapicerkę z podkłokietnika i założyć nowy.

3. Klimatyzacja, stoi wiatrak (sztuk jeden w moim modelu) przez co klima działała tylko podczas jazdy - stojąc w miejscu brak. Błędów ze sterownika nie wywala, sprężarka, chłodnica etc ok, wiatrak nie rusza nawet podczas testu. Prawdopodobnie uszkodzone szczotki. Szukam serwisu, który podjąłby się naprawy tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...