Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeprogramowywanie modułu komfortu


wietrzyk00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z szybami przód opuszczają się 1/4 w dół i pulsacyjnie się zamykają nie mam już pomysłu co jest przyczyną..dodam tylko że to anglik przerabiany .wersje są różne od wymiany silnika podnoszenia szyby po przeprogramowanie modułu komfortu czy ktoś jest mi w stanie pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a silniczki w drzwiach wymieniałeś z ang. na eu.? i sterowanie szyb masz teraz w lewych czy prawych drzwiach?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie mam w lewych..tylko że jak daje lewe podnoszenia szyb to działa prawa do 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to obawiam się że będziesz miał dużo kabelkologii do przerzucenia z prawych do lewych drzwi bo skoro to anglik to w prawych drzwiach masz teraz wszystkie kable i wtyczki od sterowania szybami i lusterkami, a w lewych tylko wtyczkę od podnośnika szyby, a powinieneś analogicznie to wszystko przenieś z prawych do lewych drzwi. No chyba że nie przeszkadza ci siedzieć po lewej str. jako kierowca ale sterowanie szyb i lusterek mieć w rączce po prawej str.:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, żeby to miało ręce i nogi to przede wszystkim powinieneś zacząć od kupna silniczków eu do przednich drzwi(mam takie na zbyciu bez składanych lusterek:)), kupić rączke eu(2x el.szyby albo 4x el. szyby zależy co masz) pod kolor do drzwi kierowcy, potem przerzucić całe wiązki z prawych do lewych drzwi i powinno hulać, aczkolwiek złotej kuli nie mam i nie wiem jak się maja kable(piny) anglika do europejczyka, czy w wiązkach są jakieś różnice czy nie:) nigdy nie przekładałem to nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co elektryk to sie5nie podejmie...A mi tylko chodzi chociaż o LP  szybę żeby się otwierala i zamykala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...