Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaprogramowanie nowego kluczyka do ori centralki


Cymek1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z zapytaniem, gdyż auto kupiłem ponad pół roku temu. Posiadam do niego jeden kluczyk, zdj wrzucę niżej bądź link. Na dniach odkryłem, że mogę tym kluczykiem otworzyć, zamknąć wszystkie drzwi za pomocą jednego zamka, otworzyć, zamknąć okna. Czy jest szansa że w moim audi był centralny zamek, lecz ktoś zgubił kluczyk i już go nie ma? Audi pochodzi z Holandii, miało też taki fajny alarm wrzucony, są naklejki na szybach, dorzucone czujki ruchu.

 klucze-audi1.png

A więc do rzeczy, jak sprawdzić czy mam ten centralny zamek, a jeżeli jest to jakie są szanse by go przywrócić na oryginalnych podzespołach bez kupna jakiś sterowników z allegro? Dodam, że mam wycięte immo więc nowy kluczyk to nie problem.

Edytowane przez Cymek1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij boczek i zobacz czy masz instalacje elek. do zamka ewentualnie z tyłu w bagażniku po prawej stonie powinna być pompka do centralnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, KamilW89 napisał:

zdejmij boczek i zobacz czy masz instalacje elek. do zamka ewentualnie z tyłu w bagażniku po prawej stonie powinna być pompka do centralnego

Jeżeli chodzi o te pneumatyczne zamki to są, bo idą przewody. Mówię, otwierając zamkiem załóżmy pasażera, otwieram wszystkie drzwi, a jak przytrzymam dłużej to mogę również otworzyć szyby czyli wychodzi na to, że centralny jest tylko brak kluczyka. Jest możliwość kupna jakiegoś i zaprogramowania go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ja coś zle zrozumiałem albo..... to czym otwierasz te drzwi jak nie kluczykiem ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KamilW89 napisał:

albo ja coś zle zrozumiałem albo..... to czym otwierasz te drzwi jak nie kluczykiem ?? 

Kluczykiem takim jak pokazałem w pierwszym poście, bez żadnych przycisków. Najprostszy kluczyk
klucze-audi1.png

Edytowane przez Cymek1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli otwierasz i zamykasz wszystkie drzwi to masz centralny zamek a jeśli chodzi Ci o otwieranie i zamykanie z pilota to moze po Vinie by wyszlo czy miales lub masz na wyposażeniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...