Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Powiadomienia SMS


syngress

Rekomendowane odpowiedzi

W telefonie mam 2 aplikacje (myAudi) oraz (MMI connect)
Czy jest możliwość powiadamiania SMS lub email lub poprzez aplikacje właśnie (po włożeniu karty SIM z Internetem) o otwartych drzwiach, zapłonie silnika itd . .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, tylko pomiędzy telefonem a autem, musi zachodzić jakaś forma komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tutaj pytanie się pojawia, czy Audi ma coś takiego w pakiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja MMI Connect na Iphone'a dostarcza mi takich informacji

2018_07_16_16_22_05.jpg

To jest tryb DEMO, jednak raport statusu pojazdu sugeruje monitorowanie drzwi, na to wygląda.

Czy ktoś to może potwierdzić, ktoś korzysta z tej aplikacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem, ale stwierdziłem że oferowane opcje nie jest dla mnie wystarczająco przydatne i usunąłem ją.

Po włożeniu karty sim wszystkie opcję typu sprawdź czy okna są zamknięte, otwórz/zamknij auto czy pokaż gdzie jest zaparkowane działały u mnie prawidłowo. Nie pamiętam żebym widział powiadomienia SMSowe. Zainstaluje ją jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2018 o 12:56, pwl86 napisał:

Ja korzystałem, ale stwierdziłem że oferowane opcje nie jest dla mnie wystarczająco przydatne i usunąłem ją.

Po włożeniu karty sim wszystkie opcję typu sprawdź czy okna są zamknięte, otwórz/zamknij auto czy pokaż gdzie jest zaparkowane działały u mnie prawidłowo. Nie pamiętam żebym widział powiadomienia SMSowe. Zainstaluje ją jeszcze raz.

Dzięki, daj proszę znać czy jest możliwość wysyłania powiadomień.

 

Edytowane przez syngress
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend troche pogrzebałem w obydwu aplikacjach: Audi Connect i myAudi. W myAudi znalazłem opcję które możesz zobaczyć w załączonym screenie. Znajduje się w ustawieniach aplikacji.

Screenshot_2018-08-17-21-52-37.png

Innych powiadomień nie znalazłem. O ile się orientuje to kradzież i lokalizacja działa tak że kiedy w aucie uruchomi się alarm to aplikacja nas o tym powiadomi.

Kiedyś przypadkowo uruchomiłem alarm i dostałem adekwatną informację na telefonie. Czy to o to Tobie chodziło?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja aplikacja ma zdecydowanie więcej opcji. Aplikacja na Iphone'a (mam na myśli MyAudi) nie posiada takiej zakładki jak (wiadomości push).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...