Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

mam dwa pytania. W bardzonie dalekim czasie zostanie posiadaczem AUDI A4 B5 '96 2,8 QUATTRO BP+LPG. teraz moje pytania duzo jest roboty zeby wsadzic lampy xenonowe od poliftowej. a drugie chciałbym zeby byla na dwóch wydechac. czy jest to wogóle mozliwe a jak tak to jakie koszty mniej więcej. pozdrawiam

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."

,,,

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nazywam się Karol mieszkam w okolicach Lublina. Niedawno stałem się posiadaczem audi a4 b6 avant z silnikiem 1.9tdi 130KM z 5biegowa skrzynia. Po różnych ciekawych przygodach z poprzednim autem(astra II coupe) postanowiłem wybrać dosyć popularny model auta aby mieć duży dostęp do części i odczuć lepszy komfort bo w Oplu takie cos nie istniało. Na forum zarejestrowałem się aby zdobyć jak najwięcej informacji, obejrzeć wasze auta i dzielić sie wiedza jaka ewentualnie pozyskam

Pozdrowienia ?

Edytowane przez Zenekqa89

,,,

Siemka wszystkim. Zawsze chciałem mieć Audi no i mam ? tylko mam też teraz dylemat bo wyskakuje błąd silnika może tu odnajdą rozwiązanie. Pozdro

,,,

Witam wszystkich, od paru dni posiadam a4 b5, jest to moje pierwsze audi, jeszcze raz witam wszystkich! :)

Witam,

Spoiler

chciałbym kupić Audi A4 B8 1,8 TFSI 160KM.

Jakie są wasze opinie na temat tego silnika i skrzyni biegów? Nigdy nie miałem automatycznej skrzyni i nie wiem co o niej myśleć. Bo jest dużo negatywnych opinii. Z drugiej strony ludzie jeżdżą na takich skrzyniach.
Pozdrawiam Paweł

Witam,

Spoiler

mam pewien problem z obrotomierzem i prędkościomierzem, zegary od paliwa i oleju działają jak powinny lecz mam problem z tymi 2 usterkami. Po podłączeniu instalacji gazu z warsztatu odebrałem samochód z tymi usterkami. Nie wiem gdzie tkwi problem czy to może być zwracie od akumulatora czy czujnik.

,,,

34 minuty temu, saszasty napisał:

Audi a4 B6 2.0 ALT    Ostrowiec Świętokrzyski

Porządnego mechanika masz z tego forum w Ostrowcu :D@kamil-vag