Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zostal 3 i 4 bieg pod czas jazdy


Cinek15061988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich problem polega na tym ze jadac do pracy zrzucajac z 4 na 5 biek weszla 3 zaznacze ze skrzynia 6 stopniowa manual i po kazdym wrzuceniu zaczynajac od wtecznego pozniej 1 czy 5 zawsze wchodzi tylko 3 to samo na dole zamiast 2 czy 6 zawsze 4 i dziwny luz na lewarku proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tam już synchronizatorów nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skrzynia chodzila bardzo dobrze wszystkie biegi wchodzily leko bez problemu a teraz lewarek lata na boki jak szmata i chodza tylko biegi trzy i cztery no i oczywiscie luz nie bylo nic slychac wrzuciłem 1 i tak pokoleji asz do 4 przezucam na 5 a tu 3 i luz na lewarku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autach to wszystko nagle pada, musisz się zająć skrzynią ewentualnie najpierw dostać się do sprzęgła i sprawdzić czy wszystko jest na swoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze wczoraj w nocy udalo mi sie nią wrócić do domu 60km ruszajac z trójki ja obstawiam ciengna przy skrzyni albo pomiedzy skrzynia a wybierakiem  jutro wierzdza na podnosnik to dam znac ewentualnie co bylo chociaz jak ktos mial podobna sytylacjie każda wskazowka moze byc momocna z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takiej sytuacji nie miałem, jedynie mogę podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak napisałeś. Obejrzyj najpierw kasete wybieraka potem drążki i skrzynie biegów. Odłącz nawet drążek wybieraka biegów od skrzyni i sprawdź za pomoca kombinerek czy wszystkie biegi można wrzucać bo możliwe ze poprostu się cos poluzowało. Na moje oko to moze być problem z przegubem na drążku przy skrzyni(ten z czerwoną gumową osłonką).

Możesz po otwarciu maski zerknąć po prawej czy jak zmieniasz biegi wszystko działa poprawnie przy skrzyni. Widać tam jak na dłoni ten przegub?

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...