Audi A4B8 Rosnówko - nie polecam
1 1

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Może komuś pomogę zaoszczędzić czasu więc opiszę poniższy samochód.

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0l-tdi-salon-1-wlasciciel-ledy-ksenon-nawigacja-klimatronic-ID6AnG4D.html#ed0a2b8a7a

Byłem obejrzeć to auto ponieważ właściciel mieszka zaledwie kilka km ode mnie. Na miejscu okazało się, że kilka informacji z ogłoszenia nie zgadza się i kilka zostało pominiętych przez sprzedającego.

• przebieg - w ogłoszeniu 213 tys, na miejscu okazało się, że jest 313. Po zwróceniu uwagi właściciel udał zdziwionego (wówczas myślałem, że to jego pomyłka). Kilka dni póżniej auto wystawione kolejny raz ale z przebiegiem 313 tys. Dzisiaj znalazłem ponownie to ogłoszenie i ku mojemu zaskoczeniu sprzedający znów zmienił przebieg na 213 tys ?!
    • pierwszy właściciel - ogłoszenie mówi, że auto od pierwszego właściciela. Podczas oględzin okazało się, że auto jeździło w firmie w której sprzedający ponoć pracował i w ramach rozliczeń z pracodawcą wykupił je dla siebie. Przez lata kiedy auta jeździło w firmie (2010-2017) autem jeździło co najmniej kilka osób, głównie w Niemczech.
    • serwisowany w ASO - w książce serwisowej brakuje wpisów na przestrzeni kilku lat, wpisy w książce wykonane przez ASO w Niemczechan
    • karoseria - przedni zderzak zawiera ubytki w lakierze (odpryski), miałem wrażenie, że ubytki zostały zamalowane pędzlem; poza tym na błotnikach wewnątrz pojawia się rdza.
    • wewnątrz utrzymany w miarę przyzwoicie, tył przednich foteli okopany przez dzieci (porysowany platik), gałka biegów wytarta
    • silnik nie wydawał żadnych niepokojących dźwięków
    • w momencie oględzin (pierwszy tydzień lipca) cena 36 900, sprzedający nie potrafił konkretnie odpowiadać na pytania związane z historią auta, albo nie potrafił odpowiedzieć rzeczowo zasłaniając się tym, że autem jeździło wiele osób albo odpowiadając zmieniał temat
    Edytowane przez sssokol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kupisz po firmie będzie podobnie, jedyne co to przebieg zły podał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprocz przebiegu ja tutaj nic zlego nie widze. Szczegolnie przy takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedni zderzak zawiera ubytki odpryski?? Stary widziałeś auto aby ich nie miało? Tym bardziej latające w DE po autostradach. To że są jakoś zabezpieczone, uzupełnione to na plus. Za tą cenę nie ma co wymyślać. 

Wiedząc że ma 313 tys a nie jak w ogłoszeniu 213 tys pojechał byś oglądać to auto? 

Co do rdzy w tych pierwszych latach produkcji to normalne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może się niejasno wyraziłem. Te ubytki mają po kilka cm średnicy i są po prostu zapaćkane byle jak farbą.

Co do tego czy widziałem bez ubytków odpowiadam tak bo sam taki egzemplarz kupiłem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi