Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie przy wkręcaniu się na obroty


Johsnoonik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Nie dawno uporałem się z problemem falujących obrotów, pisałem nawet o tym post i rozwiązaniem owego problemu był przepływomierz, obroty unormowały się jak ręką odjąć. Lecz od pewnego czasu samochód zaczął dziwnie wchodzić na obroty, czuć na budzie auta delikatne poszarpywanie tak jakby chciał a nie mógł. Na VAG-u pokazuje mi wciąż błąd czujnika halla mimo tego, że został on wymieniony na nowy oraz błąd mieszanki. Jeśli chodzi o świece auta do może z 2 miesiące temu były wymieniane na nowe. Nie wiem co może być przyczyną takiego poszarpywania najbardziej je czuć przy obciążeniu po prostu ciężko mu się żwawo rozpędzić. Macie może jakiś pomysł co może być przyczyną takich problemów. W Sierpniu jak pójdę na urlop mam zamiar oddać samochód do mechanika jednak do tego czasu chciałbym wiedzieć co może być przyczyną i jak ją rozwiązać, nie chcę oddać samochodu do mechanika przy czym wymieni mi on pół samochodu i zaśpiewa wspaniałą cenę.

Macie jakieś pomysły ?

Czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stawia opór w czasie rozpędzania to pachnie mi tu lewym powietrzem..

Kup sobie jakiś płyn uniwersalny w sprayu i psikaj po całym dolocie, jak Ci zassie gdzieś lewe powietrze to będziesz miał już jakiś trop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2018 o 00:44, Johsnoonik napisał:

błąd mieszanki

Jak masz błąd mieszanki to jedź jak najszybciej do gazownika i niech porządnie ustawi LPG w czasie jazdy, zmiana świec nic Ci nie da na złą mieszankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...