Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio symphony 2 nie można załadować płyty


sebeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z radiem symphony 2 nie mogę włożyć płyty do napędu cd. Gdy naciskam przycisk cd na wyświetlaczu jest napisane że nie ma żadnej płyty natomiast jak wciskam przycisk load nie ma żadnej reakcji płyta nie chce wejść nawet gdy silno ją wciskam. Podejrzewam uszkodzony mechanizm zmieniarki, ale jest jeszcze jedna rzecz na którą zwróciłem uwagę, poprzedni właściciel podłączył sobie do radia kabel do iphona (zapewnie chciał zrobić auxa). Myślę że mógł coś pozmieniać w kostce bo radio gra nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Zrobiłem fotkę kostek jak to wygląda, dodam że posiadam system bose.  Czy ktoś dysponuje schematem jak to powinno być prawidłowo podłączone ?

 

 

37422456_2076413892621917_1884041082891665408_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wygląda ok - cany sa na swoim miejscu , tym sterują zegary właśnie po CAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu nie widać kabla do iphona, który jest pociągnięty do schowka. Jest on podłączony do tej grubej wiązki kabli. Co w takim razie może powodować brak wyłączenia radia po stacyjce? Czy da się to ustawić programowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź błędy w zegarach i radiu 

komunikacje zegary - radio można podejrzeć w bloku pomiarowym 140 licznika 

 

do której grubej wiazki kabli? powinien być wpięty do tej wiązki na prawo od bezp. 10A tam gdzie na narożniku jest zołty kabelek.  Jaki to kabel do tego iphona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj zdjęcia jak to wygląda. A więc tak adapter do iphona nie jest podłaczony do wiązki a idzie bezpośrednio kostka od gniazda cd w radiu zakończony jest gniazdem molex które wpina się w adapter do ipoda/iphona  (swoją drogą szkoda że nie mam sprzętu apple to bym sprawdził jak to działa).

W drodze jest już zamówiona zmieniarka mp3, kupiłem coś takiego https://www.ebay.co.uk/itm/263822639347

Rozumiem że jak będę montować zmieniarkę mp3 to wypinam tą kostkę od adaptera iphona i w to miejsce wpinam kostkę od zmieniarki mp3?

 

Poniżej zdjęcia jak to obecnie wygląda

 

37689284_2080372245559415_1478496990764466176_n.jpg

37687803_2080372525559387_350750617351749632_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...