Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich, liczę na pomoc i sam myślę, że komuś w czymś będę mógł pomóc :)

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Spoiler

Mam pytanie jak mam sparciale gumy od wachaczy sam przod  i sa luzy to co lepiej wymienic same tuleje czy wahacze ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

*Proszę uzupełnić profil.

• Pomoc techniczna 1

Witam serdecznie forumowiczow!

Mam na imie Pawel. Jestem szczesliwym uzytkownikiem Audi A4 B7 3.0TDI BKN quattro w kolorze czarnym.

Pozdrawiam forumowiczow!

Cześć!

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem wspaniałej Audi A4B5, chociaż słowo "jestem" nie jest już tak oczywiste - teraz bardziej pasuje "byłem". Posiadam auto od listopada 2013 r. "Przyjechało" do mnie w fantastycznym stanie, zarówno wizualnym, jak i technicznym. Niestety, od połowy 2016 r. wszystko zaczęło się sypać, a pieniędzy na naprawy poszło więcej, niż auto było warte. Sentyment i po prostu uwielbienie do tej Audiczki nie pozwoliło mi na jej sprzedaż. Nadal chciałbym cieszyć się nią w każdym calu, dlatego zdecydowałem się założyć konto i zwrócić do Aczwórkowej społeczności. Mam wiele zastrzeżeń co do efektów licznych napraw i chciałbym zasięgnąć Waszej wiedzy. Może jakiś miłośnik z Poznania lub okolic byłby w stanie mi pomóc poprzez "posłuchanie", wypróbowanie auta??? O wszystko będę pytał w odpowiednich działach.

,,,

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów .Moje imię to Wiesław, mieszkam w miejscowości Burzenin koło Sieradza, w woj.Łódzkim i od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 12-to letniej Audi 1,9 TDI, o przebiegu 145 tys. km.

Spoiler

Z uwagi na to, iż jestem domorosłym mechanikiem z uwagą od miesiąca czytam interesujące mnie posty, które zawierają odpowiedzi na nurtujące mnie tematy: wymiana płynów i olei, wymiana klocków hamulcowych i odpowietrzanie układu,wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów, ETK-a i temu podobne. Do tej pory z większością prac związanych z powyższymi tematami, dzięki Kolegom z Forum się uporałem, pozostała mi tylko wymiana uszczelki pod klawiaturą i jeden nierozwiązany do tej pory problem- nr OEM śruby pokrywy rozrządu- okrągłej ,pod klucz TROX 30 mm, użytej w silniku BRB. Może któryś z Kolegów rozwiązał już ten problem?-będę wdzięczny za podpowiedż i, z góry  stawiam Duże Piwko. Cholerka rozpisałem się za mocno, mam nadzieję że nie dostanę na początek o.p.r. od Admina, bo miało być przywitanie, a skończyło się na prośbie o poradę, a to przecież nie ten dział.

To jeszcze raz--WITAM WSZYSTKICH!