Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BNS 5.0 vs CONCERT III(2+)


mateuszis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w swoim A4 posiadam radio Symphony z wejściem na kasety, strasznie ubolewam nad brakiem MP3 jest w nim co prawda wbudowana zmieniarka na 6płyt ale nagrywanie po 20 utworów na płytę to i tak nieporozumienie.

Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w doradzeniu, które z tych dwóch modeli będzie lepsze i łatwiejsze w instalacji, przeszukałem już wiele tematów i już sam nie wiem.

Nie jestem urodzonym majsterkowiczem dlatego chciałbym aby instalacja obyła się bez większych przeróbek. Prosiłbym także o pomoc przy doborze ewentualnych przejściówek bo wiem że takowe będą niezbędne. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się czymś takim jak XcarLink lub Yatour i będziesz miał MP3  bez zmiany radia.

Tu masz temat

 

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już to i powiem że jestem sceptycznie nastawiony do tego typu rozwiązań cenię sobie jakość audio a przy tego typu urządzeniach nie mam pewności co do tego jak to będzie się sprawować, wolałbym jednak oryginał radio z MP3, powiem tak opcje emulatora biorę jako ostateczność ale dziękuję za podpowiedź .

Dodam jeszcze że zależy mi na zmianie radia bo ten kaseciak to trochę słabo wygląda.

Edytowane przez mateuszis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...