Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które ASO na przegląd okresowy? Warszawa i okolice


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Do którego ASO warto pojechać na "duży" przegląd (ten po 30k km)? Auto kupione w Rowiński-Wajdemajer, ale patrząc po opiniach na temat ich fachowości (pozdrawiam kolegę @heretyk , który walczył u nich z przeciekającym dachem w nowym B9 :facepalm:), zastanawiam się czy nie wybrać innego ASO. 

Gdzie w Warszawie i okolicach najlepiej zrobić taki przegląd? Chodzi mi przede wszystkim o fachowość, ale też np. żeby nie kręcili nosem jak poproszę o darmowe auto zastępcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sowiq napisał:

Do którego ASO warto pojechać na "duży" przegląd (ten po 30k km)? Auto kupione w Rowiński-Wajdemajer, ale patrząc po opiniach na temat ich fachowości (pozdrawiam kolegę @heretyk , który walczył u nich z przeciekającym dachem w nowym B9 :facepalm:), zastanawiam się czy nie wybrać innego ASO. 

Gdzie w Warszawie i okolicach najlepiej zrobić taki przegląd? Chodzi mi przede wszystkim o fachowość, ale też np. żeby nie kręcili nosem jak poproszę o darmowe auto zastępcze.

Byłem w Wolicy, i pomimo ze nie rozkminili tego dachu to widać było ze sei starają. Samochód zastępczy nie był zadnym problemem. @Kosmita tez ich chyba polecał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2018 o 11:18, heretyk napisał:

Byłem w Wolicy, i pomimo ze nie rozkminili tego dachu to widać było ze sei starają. Samochód zastępczy nie był zadnym problemem. @Kosmita tez ich chyba polecał. 

Obsługa i podejście do klienta w Wolicy mają dobre ale przed naprawami blacharskimi u nich przestrzegam każdego. Partacze jednym słowem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kodzak33 napisał:

przed naprawami blacharskimi u nich przestrzegam każdego. Partacze jednym słowem. 

Dobrze wiedzieć, bo miałem małą przygodę i być może będę chciał niedługo skorzystać. 

Które ASO możecie polecić, jeśli chodzi o polakierowanie jednego elementu?

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sowiq napisał:

Dobrze wiedzieć, bo miałem małą przygodę i być może będę chciał niedługo skorzystać. 

Które ASO możecie polecić, jeśli chodzi o polakierowanie jednego elementu?

 

Ja wiem że najłatwiej krytykować, ale Rowińskiego  odradzam.  Oni maja Blacharnio-Lakiernie w Piasecznie na technicznej. W a4 na szczescie nic nie robiłem blacharskeigo, ale niedawno kolega z pracy robil Q5 i było dokładnie jak u mnie, z 3 razy twierdzili że przychodziły złe części, pomyłki, ostatecznie robili jeszcze z 3 poprawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@heretyk a które ASO możesz polecić jeśli chodzi o lakierowanie?

W moim przypadku wymiana lekko otartego grilla, malowanie zderzaka (lub polerka, jeśli się uda) i wymiana pseudo-aluminiowej (a tak na prawdę plastikowej) listwy pod zderzakiem. Czyli za bardzo nie ma czego spieprzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sowiq napisał:

@heretyk a które ASO możesz polecić jeśli chodzi o lakierowanie?

W moim przypadku wymiana lekko otartego grilla, malowanie zderzaka (lub polerka, jeśli się uda) i wymiana pseudo-aluminiowej (a tak na prawdę plastikowej) listwy pod zderzakiem. Czyli za bardzo nie ma czego spieprzyć. 

hej, 

tak szczerze to ja jeszcze nie musiałem korzystać z lakiernii w ASO więc ze swojego doświadczenia nic nie mogę polecic.  Z tego co wymieniłeś to wygląda, że możesz pojechać gdziekolwiek, bo zderzak z tworzywa sztucznego to wszędzie polakierują:) Mnie za to w Rowińskim jak wymieniali grill przedni to obrobili śruby-> chyba wrzucałem gdzieś tutaj zdjećia na forum.  Może sie już nauczyli, bo drugim razem poszło im lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, heretyk napisał:

Mnie za to w Rowińskim jak wymieniali grill przedni to obrobili śruby

Ja jebię :facepalm:  To już wolałbym sobie sam tego grilla wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...