Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 dołożenie tempomatu


Marcin1985ZG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Audi A4 B7 z 2005 r. silnik 2.0TDI  BLB ze skrzynią Multitronic i mam pytanie czy do tej wersji mogę dokupić i zamontować tempomat ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale chodzi mi bardziej o temat techniczny czyli czy można zrobić to pod multitronica ? jaką wersję kupić w sensie jaki ma mieć kod ? no i słyszałem coś że jeżeli w kierownicy mam przyciski tzn. kierownicę multifunkcyjną to nie muszę kupować modułu tempomatu tylko sam przełącznik (rączkę z przyciskami :) ) prawda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VCDS wyszło że posiadam moduł 8E0 953 549 Q to o jakim numerze muszę kupić manetkę z tempomatem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłączam się do tematu z informacją która może przydać się usiłującym dołożyć tempomat do swojej Audicy. Zakupiłem A4 B7, dołożylem tempomat, kodowałem silnik 11467. Wywala błąd czujnika skrętu? g85 (01826) . Dezaktywuje tempomat 16167, brak błędów?. Już myślałem adaptować czujnik skrętu a może ABS czy co tam innego a wystarczyło w polu 16 (kierownica) zakodować wersję wyposażenia z multifunkcją i tempomatem (w moim przypadku (040"4"2) czyli "4" w przedostatniej kolumnie kodowej i potem kodowanie silnika w polu 01 - logowanie- 11467. Tempomat działa i brak błędów więc jeśli komuś wywala błąd czujnika skrętu to warto najpierw kodować moduł kierownicy? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie. 
potrzebuje pomocy. 
pacjent A4 B7 chciałem zainstalować tempomat bo nie było No i mieć pełny fis. Kiera multifunkcja już była No ale brakowało dwóch wyżej wspomnianych rzeczy. Kupiłem manetki 8E0 953 549 Q

 

zalozone zakodowane masa podciągniętą pod 1pin zegarów 

tempomat dziala

pelny fis również 

natomiast nie działają przyciski multifunkcji oraz brak podswietlenia

 

bledy jakie wyświetla kiera to te w załączeniu. 
wszystkie wtyki wpięte. Może mija ka kabli we wtyczkach. Proszę o pomoc 

 

03F7F6EC-BBDB-4878-A398-021B2C2E27B2.jpeg

527C63A9-EA16-4CAC-9509-2EABFC386BBB.jpeg

11259EBF-D928-415F-8C17-B3A5CF0B3F04.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...