Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nastawy klapy/klima


sonadores

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zauważyłem ze nastawy jaki tryb bym nie włączył nadmuchu ( szyba/nawiew z deski/nadmuch na nogi) to dwa nadmuchy te od strony pasażera i kierwcy cały czas dmuchają. Głownie chodzi nurtuje mnie temat tego czy jest to możlwie ze cos sie mogło zablokować i jest otwarte przez co klima nie daje chłodu tylko miesza sie z ciepłym powietrzem co skutkuje słabą wydajnością ?

dodam że wiatrak sie kręci przy załączeniu klimy, przewody klimy zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych oraz Kolegę Marcina. Pierwsze co sprawdziłbym błędy na klimie -  właśnie blokujące się klapki itp. Po odkręceniu schowka widać tzw klapki sterowanie klimy. Podpiąć się jakimś vagiem lub testerem diagnostycznym i spróbować zrobić test lub nastawy podstawowe. Powinny poruszać się w całym zakresie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kręci wentylator to czynnik musi być, problem może tkwić w solniczkach. Masz jakiejś błędy na vagu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kręci wentylator to czynnik musi być, problem może tkwić w solniczkach. Masz jakiejś błędy na vagu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podpinałem sie jeszcze pod vaga ale bede musiał to sprawdzić tak jak piszecie.

Zauważyłem też że od czasu do czasu słychac takie trzaskanie gdzieś pod deska cos jakby sie nie mogło/ probowało otworzyć/zamknąć

ogólnie 2 msc temu klima chłodziła normlanie a teraz przy LO jest cos jakby najniższa temp na eco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...