Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana żarówek/lampek podświetlenia tablicy tył


rafalinsky1906

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przede mną przegląd i mam do wymiany żarówkę przy jednej lampce podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Oczywiście śrubka obrobiona i musiałem rozwiercać. Okazało się, że w środku, styki wychodzące z plastikowego klosza pognite i się wysypały.

 

Chciałbym wsadzić jakiś zamiennik, nie chcę ledów, bo musiałbym drugą lampkę także rozwiercać i potem jedynie na jakimś kleju zamocować. Jeśli nie znajdę zamiennika to założę ledy ale proszę doradzcie jakie :) na necie jest tego dużo ale często na drodze widze masę aut z ledami jako podświetleniem tablicy, które ze względu na mały kąt padania światła nie oświetlają całej tablicy. Przy zakupie chciałbym tego uniknąć, ale na żadnej aukcji nie widać jakie światło daję takie lampki.

 

Doradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam będę szukał dobrych które się nie palą i nie topią plastiku pod lampkami z powodu wysokiej temperatury rezystora.

 Mam dobre lampki w A3 które zakładał niemaszek. Muszę chyba rozebrać  te lampki i zobaczyć co niemaszek kupił i włożył. 

Świecą naprawdę ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup oryginalne lampki LED i będą świecić długo, u mnie świecą już drugi rok i jest git. Ja kupowałem te:

http://www.getem.pl/towar.1557.lampki.oswietlenia.tablicy.rejestracyjnej.led.audi.a3.a4.a6.a8.4h0943021._022.html

Edytowane przez Lukasz_mk2
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem chinczyki najtańsze, do tego stopnia najtańsze, że zamówiłem od razu 10 sztuk, i wyszły niewiele drie od przesyłki... Świecą ponad rok, tylko jedno co zrobiłem po ich założeniu to wypierd*.... wyrzuciłem te zasr*...... zakichane blaszki z klapy  i zalutowałem na przewody końcówki głośnikowe, bo x Asse sie zdarzało, że po trzasnieciu klapą jedna na przykład zgasła, bo miały troszkę luzu za dużo. Ale po podłączeniu nak należy nigdy się nie powtórzyło... Nawet jak się spali któraś niedługo (chociaż nic na to nie wskazuje) to zapas mam taki ze przeżyją to auto spokojnie... 

Jeszcze tylko jedno - nie w moim guście jest to że świecą tak mocno, ale to juz kwestia indywidualna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...