Skocz do zawartości
IGNOROWANY

delikatne bicie podczas skrętu


ofikruszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam delikatne bicie odczuwalne na kierownicy podczas jazdy i delikatnie skręce w prawo w lewo nie jestem pewien to czuje delikatne bicie na kierownicy. Dodam też że mam problem taki że jak skręce w lewo na max słychać pisk to pewnie pompa. ale mam efekt szurania koła po asfalcie. Całe zawieszeni3 przetrzepane i nic kompletnie. Zbieżność też igla. Opony są nowe. Auto też średnio trzyma się drogi.. Jak myślicie co może być nie tak z autem ? Podczas wolnej jazdy jak manewruje kierownica też dziwnie auto buja. Czyżby przegub ? może lepiej cała poloske wymienić ? Słucham znawców :D Bardzo proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż na auto inne koła i sprawdź czy to bicie nie zniknie :whistling: :decayed:

Uprzedzam twoje następne stwierdzenie " ale przecież opony nowe są "...

No i co z tego, dzisiaj nawet nowe opony potrafią od razu nadawać się na śmietnik... :P:naughty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź również tarczę hamulcową, czy nie jest zwichrowana. Może być tak że w pewnym miejscu tarcza delikatnie trze o klocek i stąd to szuranie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wisiel napisał:

Sprawdź również tarczę hamulcową, czy nie jest zwichrowana. Może być tak że w pewnym miejscu tarcza delikatnie trze o klocek i stąd to szuranie.  

tylko jest to szuranie koła takie jakby przeskakiwanie. z kołami było kombinowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ofikruszon napisał:

tylko jest to szuranie koła takie jakby przeskakiwanie. z kołami było kombinowane

ABS/ESP się włącza ( zaczyna ingerować w toczenie się kół ) ?

Jeżeli tak to sprawdź czy wszystkie opony mają ten sam rozmiar :hi:

A co dokładnie z kołami było robione ?

Tylko szczegółowo poproszę ...:cool1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrsob1 napisał:

ABS/ESP się włącza ( zaczyna ingerować w toczenie się kół ) ?

Jeżeli tak to sprawdź czy wszystkie opony mają ten sam rozmiar :hi:

A co dokładnie z kołami było robione ?

Tylko szczegółowo poproszę ...:cool1:

 

nic się nie włącza. Miałem robione amortyzatory KYB po czym zmieniłem sprężyny z 1ba na 1be bo za wysoko stał przód.. I od tego czasu po wymianie amorow tak dziwnie jest. Amory były sprawdzane i wszystko. Koła byly zmianę opony też rozmiary te same nie mam już pomysłów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...