Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż kierownicy multifunkcyjnej, a dokładane RNS-D


Makale

Rekomendowane odpowiedzi

Auto total bieda edyszyn miało tylko tempomat (a więc moduł obsługujący multifunkcję). Dokładałem RNS-D i jak to się ma do działania multifunkcji? RNS-D nie wyświetla na fisie komunikatów bo nie ma tunera TMC. Podłączone jest tylko kostka iso z zasilaniem (plus, minus, safe, s-kont, podświetlenie, k-bus i gala bez tel-mute), kostka iso z głośnikami przód, mini iso z line out żeby grał tył i sub i podany sygnał gala na dwa piny w kostce 26 pin. Radio i naiwgacja śmiga super tylko czy po podłączeniu kierownicy będzie działała multifunkcja czy trzeba jeszcze dokładać can do kostki 26 pin i ciągnąć coś do kostki mini iso B (Display)  (clock, ena, data)???

I czy taśma będzie pasowała? Kierownica kupiona komplet z poduszką i wiązką w kierownicy. Jak z podłączeniem multifunkcji w kierownicy i jak to się ma z dokładanym rns-d ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzilem to u siebie tyle ze moje auto wyszlo ori z multifunkcja z fabryki wraz z radiem concert2. Potem zalożylem sobie symphony 2 i wszystko dzialalo jak na concercie. Problem zaczął się gdy wstawilem rnsd. Nie działało nic prócz głośnikow przednich... Tył zrobilem kodujac rnsd. Do dzialania multi i fisa musialem zalozyc tuner tmc. Gdzies czytalem ze wszystko bedzie dzialac jak kupisz rnsd non dx. Z kolei nie ma non dx do b6 chyba ze jakas hybryda z b5/c5/d2 czyli ze wnetrze z b5/c5/d2 a obudowa z b6. Nie wiem tylko czy to warto tyle kasy łatożyć w system który bedzie tylko ładnym radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawi jest  z C5. Ale chyba DX. Docięłem ją i pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...