Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lusterka chrom


LizakB5

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zacznę od tego, że przeglądałem forum w poszukiwaniu tematów na ten temat. Wyczytałem, że swego czasu, kilka lat temu ludzie kupowali i chwalili obudowy chromowe firmy IN PRO a na typowe allegrowe nakładki typu chrom szkoda wydawać kasy.  Czy ktoś w ostatnim czasie ogarniał ten temat? Jest gdzieś możliwość dostania nowych lusterek chromowych? Na ebayu coś jest w cenie 300zł~ ale nie wiem czy ktoś próbował stamtąd zamawiać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nosiłem się z zamiarem montażu lusterek chrom u siebie. InPro znalazłem tylko jeden komplet używany (z małym lusterkiem) i tyle, ze świecą szukać. Później chciałem oddać do firmy, która wykonuje chromowanie natryskowe na przeróżnych powierzchniach, jednak finalnie pomalowałem w kolor. Najrozsądniej będzie chyba wybrać opcję chromowania natryskowego. Na olx jest pełno ofert przedsiębiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2018 o 00:36, Bałtek Czuchaj napisał:

Widzę, ze masz eSke. Nie lepiej isc w OEM? 

pozno odpowiadam ale znalazlem rozwiązanie. Oryginalnie w S4B5 mam jedno duże lusterko i drugie małe od strony pasażera. Kupiłem lusterko z anglika w kolorze i teraz mam obydwa duże lusterka i to jest najlepsze rozwiązanie :D Widać dużo więcej i wygląda symetrycznie i oryginalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...