Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRD] Ciężko odpalał na ciepłym, na zimnym wcale nie odpalił


DexPN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,  

od wczoraj borykam się z problemem z opaleniem. Silnik seria 170 km, nic nie modzone. 

Problem pojawił się "znikąd", normalnie użytkowałem auto w ciągu dnia i chcąc wrócić z pracy do domu zaczął bardzo ciężko kręcić, wkręcał się na około 600 obrotów i kręcił. po dodaniu gazu odpalił ( silnik był gorący - z 1h wcześniej nim jechałem i wszystko było git). Udało mi się wrócić do domu, nie odczułem żadnego spadku mocy. W domu zapaliłem go jeszcze dwa razy, również z takimi problemami. Podpiąłem komputer i moje zdziwienie brak błędów w silniku, dodam, że żadna kontrolka nie wyskoczyła.  Na słuch pompa paliwa działa przy włączeniu zapłonu, a wszystkie filtry (Knechta) zostały zmienione na nowe 4 tysiące temu. 

Dzisiaj rano chciałem go zapalić na zimnym i niestety już się nie udało. Na obrotomierzu spadły też obroty tak na 300 (wczoraj były na około 600). 

Może ktoś coś takiego przerabiał lub podpowie mi co to może być ? Mam już mechanika na wtorek umówionego, ale może będę mógł coś sam sprawdzić.

Z góry dziękuje za pomoc i rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat raczej do zamknięcia, pęknięta szpilka i przestawiony rozrząd. Nie wiem czy była kolizja, to się dopiero okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...