Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak hamulców 320 przód


ziomek435

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z którym już się chwilę bujam zmieniłem tarcze przód na 320 mm a4 b6. i od tego czasu hamulec zaczyna brać od połowy i to słabo na górze prawie w ogóle nie hamuje wpada w podłogę. odpowietrzone ciśnieniowo wraz z pompą abs jest lepiej ale bez rewelacji. tarcze przetoczone płyn hamulcowy wymieniony. nie ma żadnych wycieków.  gdzie szukać przyczyny.  dodam że tarcze i klocki kupiłem używane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ziomek435 napisał:

Witam. mam problem z którym już się chwilę bujam zmieniłem tarcze przód na 320 mm a4 b6. i od tego czasu hamulec zaczyna brać od połowy i to słabo na górze prawie w ogóle nie hamuje wpada w podłogę. odpowietrzone ciśnieniowo wraz z pompą abs jest lepiej ale bez rewelacji. tarcze przetoczone płyn hamulcowy wymieniony. nie ma żadnych wycieków.  gdzie szukać przyczyny.  dodam że tarcze i klocki kupiłem używane. 

Zapowietrzony układ. Nic więcej nie może być źle skoro nie masz wycieków. Po co taki odpowietrzanie uskuteczniasz? Wystarczyło zmienić zaciski i poluzować odpowietrzniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę jeszcze próbował odpowietrzać ale tak jak mówię dwa razy było już ciśnieniowo kompem i próbowałem też z kolega i d*pa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ziomek435 napisał:

będę jeszcze próbował odpowietrzać ale tak jak mówię dwa razy było już ciśnieniowo kompem i próbowałem też z kolega i d*pa 

No chyba ze masz już graniczne zużycie tarcz i klocków to może być też taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie są zużyte aż tak. dwa razy na początku przegrzałem je trochę i może dlatego taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z wpadającym pedałem. niby było ciśnieniowo odpowietrzone ale jednak nie do końca. Odpowietrzałem więc ręcznie tył i za każdym razem wychodził mały bombel. Tak około 3 razy i pedał wrócił do normy.

Przód był elegancko odpowietrzony a problemem okazał się tylko tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...