Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

17 minut temu, Ami3005 napisał:

Wszysrkich przepraszam. Że się nie przywitalam. Ale nawet nie przeczytalam regulaminu ?Witam wszystkich ??

Teraz, Ami3005 napisał:
19 minut temu, Ami3005 napisał:

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam,

Spoiler

chce założyć projektory logo w A4 b6 od dołu drzwi jest miejsce na wycięcie na ten projektor i jak wytne to będę musiał przeciągnąć kabel czy już będzie przeciagniety?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

• Pomoc techniczna 1

Witam bardzo serdecznie :)

Nazywam się Szymon i jestem posiadaczem A4 B5 z pancernym 1.9 :D

Korzystając z okazji zapraszam na moją stronę www.wylegala.pl , może ktoś potrzebuje np. ciekawej naklejki własnego pomysłu na swoją limuzynę - dla forumowiczów atrakcyjne ceny :)  Pozdro!

Edytowane przez simonborgez

Cześć wszystkim :)

Tu Piotr, Warszawa i niedoszły jeszcze, ale liczę, że to się zmieni w tym miesiącu, posiadacz S4 B8.

Dlatego, że nie doszły, mam zamiar poczytać na forum na co zwracać uwagę przy zakupie, może też znajdę u Was coś ciekawego do polecenia, jakieś ogłoszenia do weryfikacji itp.

Pozdrawiam i pewnie do usłyszenia w innych działach :)

,,,

Miałem w aucie te halogeny w kartonie jak kupiłem auto i nie wiem od cjakiego auta pomożecie??? Bo bym sprzedał je bo po co mi je tylko od jakiego auta one są

IMG_20180805_114137.jpg

IMG_20180805_114105.jpg

IMG_20180805_114113.jpg

,,,

jak wpiszesz w gogle numer seryjny to wychodzi że do Volkswagen Touran 2006-2010 , vw Tiguan 2007-2011

1T0 to na bank pierwsza generacja Tourana ( i chyba Caddy też ), zresztą widoczna na zdjęciu data produkcji to 28 tydzień 2005 roku :whistling::hi:

Edytowane przez piotrsob1

Witam wszystkich pasjonatów czterech kółek. Na imię mam Agnieszka i jestem z okolic Zielonej Góry,  jeżdżę A4B8.