Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy- światła- spinki


Karolkcia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam nadzieję że dobry dział. Otóż o co kaman. 10 Miechów temu kupiłam audiczkę z 95 za śmieszne pieniadze a co za tym idzie ma jakies wady. Ale do rzeczy. Jak sie sciemnilo okazało się ze nie ma swiatel. Zajrzałam do lampy a tam jakieś modyfikacje mostki itp. Brat podpiąl zasilanko do h7 od postojówek i tak śmigałam (notoryczno chroniczny brak czasu na zrobienie). Ostatnio urwał się przewodzik który łączył żarówkę od drogowych z tymi od mijania i puch brak swiateł(postojówki ma, p.mgielne tez są) no to zabrałam się za tą lampę. Dałam drugą, valeo (akurat taką dostałam do spr) i cyk nie ma świateł dalej.... ok ki czort. Doszłam do wniosku ze to nie wina lampy tylko albo manetka albo wiązka. To bedziemy dzis sprawdzac choc stawiam na to 1. Teraz do sedna. Chce w tej boscha zrobić na nowo okablowanie i pytanie. Gdzie dostanę te "spinki" do gniazda od lampy? Wie ktoś może? I spinki do oprawki żarówki od postojówek. Ew ich oznaczenia? I jeszcze pytanie. Czy w tej audi mozna rozebrać manetkę i ew zobaczyc co tam jest nie halo czy tylko zostaje zakup drugiej? 

Wybaczcie że tak chaotycznie napisane.

20180804_120215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie spinki Ci chodzi? Jeśli o konektory to sprawdź allegro lub sklepy elektroniczne. Ewentualnie podjedź na szrot i za kilka złotych kupisz całe wtyczki lub nawet kompletną wiązkę. Manetkę rozbierzesz bez problemu. Przeczytaj temat (na końcu pierwszego posta masz instrukcję?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szroty u nas skąpe a a4 ale jutro się wybiorę

Edytowane przez Karolkcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...