Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką nawigację (GPS) kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:
Chciałbym kupić nawigację z mapą Europy. Nie znam się na nich za bardzo, dlatego liczę na Waszą pomoc.
Nawigacja będzie używana w samochodzie osobowym, kwotę jaką chciałbym na nią przeznaczyć to do ok.500zł.

Pozdrawiam ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie taki zakup nie ma sensu. Najlepsza opcja to smartphone + pakiet danych + mapy Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam coś z Automapą. Jak dla mnie prowadzi bardzo rozsądnie (sprawdzane wielokrotnie w terenie który znam) i dość dobre pokrycie, często znajduje dokładny adres tam gdzie google jest w czarnej du**. Większe co do pokrycia chyba Garmin ma większe, przynajmniej porównując tak było jakiś czas temu, ale często prowadzi nielogicznie. Przynajmniej ja mam takie spostrzeżenia używając tych 3 systemów. Jeszce masz mapy Here (wcześniejsza Nokia) i generalnie też bardzo dobrze sobie radzą, to możesz używać w telefonie offline ściągając całe mapy na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wojtek16 napisał:

Jeśli chodzi o urządzenie to sprawdza się w 100%.Rok jeździłem po UE z mx4 +igo i bardzo sobie chwalilem. Obecnie nie używam bo kupiłem sobie tomtoma. Automape sobie odpuść. Dla mnie dziadostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mlodziak22 napisał:

Jeśli chodzi o urządzenie to sprawdza się w 100%.Rok jeździłem po UE z mx4 +igo i bardzo sobie chwalilem. Obecnie nie używam bo kupiłem sobie tomtoma. Automape sobie odpuść. Dla mnie dziadostwo. 

Dzięki za opinie, na nią prawdopodobnie się zdecyduję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna nawigacja do 500zl nie bedzie lepsza niz mapy here/google/Waze itp. na telefonie bądź tablecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej taka, którą da się odblokować i wgrać coś swojego Igo8 na EU i automape na PL na przykład... 

Chociaż ostatnio dostałem w prezencie Navi Garmina i też jest OK, darmowa aktualizacja map itd... 

Ze wszystkich programów, które testowałem najlepszy dla mnie zawsze był Igo 8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego ma Ci służyć ta nawigacja i zapytanie na jak długo? Na na chwilę obecną nie widzę sensu kupowania nawigacji... używam telefonu. Wyjeżdżając z Polski używałem starego telefonu zresetowanego do "0" i z wgraną najnowszą automapą. Wtedy pamiętam 7 dni było darmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował tak jak chłopaki radzą. Na pewno masz starego smartphone który  leży gdzieś w szafce. To właśnie jego wykorzystał i sprawował by się o 99% lepiej niż nawigacja.  Miałem MX4 lecz jego szybko sprzedałem ponieważ nie porównywał się on do starego telefonu na którym miałem te same mapy co na nim i nie dość, że ekran w telefonie był dużo lepszy to łapał Fixa od razu w porównaniu do dedykowanej nawigacji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...