Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BRD Dymi Jaki problem


klakier764

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Szukam pomocy bo juz mi pomysły się skączyły kasa powoli już też A mam dość wydawania 

Przy zakupie auta był wycięty i wy programowany DPF Auto jak się go przydusiło zakopcił na czarno A ze mnie to wkur.... Kupiłem nowy używany  i został założony razem z programem po jakimś tam czasie przyszedł czas na wypalenie procedura przebiegła pomyślnie Ale nie dymił może temu ze byl przytkany po wypaleniu problem z dymieniem powrócił  EgR Sprawny Przepustnica Też kolektor czysty Nowa Przepływka Oryginał Wtryski Idealne sprawdzane pod czas jazdy nie tylko jak sie go zdusi przydusi DYMI 

Oleje filtry Gitara I nadal nikt nie jest mi wstanie pomóc coś tam na forach czytałem ale przyczyny podobne ale nie takie same PS..Turbo doloty IC sprawdzone I Stan Rewelacja CO to możne byc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor masz dymu?

Czy po rozgrzaniu silnika 70-90 stopni dymienie ustaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jacek13 napisał:

Jaki kolor masz dymu?

Czy po rozgrzaniu silnika 70-90 stopni dymienie ustaje?

Cześć No czarny normalny( tak jak by dpfa  wo gule nie było  Mam ju dość jeżdżenia po mechanikach każdy coś dzióbnie i skasuje i nadal bez oznak poprawy Nowa przepływka i tak co jakiś czas wyskoczy błąd jej a dodam ze byłem na hamowni i okazuje się ze brakuje mu 10km czyli ma 160 pomiar w załączniku dodam ze turbo wtryski w stanie rewelacyjny Po próbie zrobienia programu wyszło 175 km tak powinna wyglądać seria wykres w załączniku Wróciłem do słabej serii co mu kuzwa dolega gdzie te konie auto ma 275tyś orginalne  

seria 2.0 TDI 170 KM.jpg

stage 1 z limiterem 2.0 TDI 170 KM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ustaje na zimnym nie wiem bo zawsze czekam aż się rozgrzeje tes zazwyczaj na ciepłym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...