Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opadniete drzwi? Czy uszkodzony zawias


kiju110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Jestem posiadaczem a4 b5 od 2 lat i od momentu zakupu mam problem z drzwiami a mianowicie sa zle spasowane przez co jadac powyzej setki mam swist w aucie. Chcialem dac do mechanikow zaden za bardzo nie chce sie podjac a ja sam nie bardzo wiem jak to ogarnac. Slyszalem ze mozna uzyc podkladki z ktorejs strony i wtedy drzi sie naprostuja, tyle ze nie wiem czy u mnie nie jest wykrzywiony zawias bo sprzedajacy wymienial szybe bo nie dzialala wiec chcialem stara i dal mi z cala ramą tą czarna mowil ze bylo latwiej do wymiany i kwesta teraz czy przy wymianie za mocno nie "oparł" sie o te drzwi ? Prosze o pomoc

20180813_123217_HDR.jpg

20180813_123232_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zawias ciężko uszkodzić czy też wyłamać.

Co innego jeśli pojazd był bity.

Śruby były ruszane ?. Może ktoś nie umiał ustawić i prawidłowo przykręcić, żadnych podkładek nigdy nie stosowałem.

W jednym z pojazdów mam delikatny problem, tył lewe ale pojazd dostał kiedyś w błotnik i tylne koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to drzwi pasażera. Sruby drzwi nie byly ruszane zanim ja zaczalem kiedys cos tam luzowac i to tez na tych torksach ktore mocuja drzwi a nie tych ktore wchodza w karoserie auta. Czy byl bity ? Moze minimalne parkingowki bo lampy wszystkie ori szyby tez poza ta w tych wlasnie drzwiach ktora dostalem moge ja zalozyc z cala rama gorna ale jest w niej spalony silniczek regulacji szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi sa rowno wzgledem drugich drzwi pod wzgledem jakby wysokosci tylko gora za bardzo wchodzi do srodka a dolem odstaja i ten dol wlasnie lapie powietrze ktore szumi miedzy zawiasami. Ja krecilem tylko tymi torxami a ta duza sruba na klucz nic Dalem troche wiecej zdjec do podgladu

20180813_143855_HDR.jpg

20180813_143834_HDR.jpg

20180813_143735_HDR.jpg

20180813_143812_HDR.jpg

20180813_143746_HDR.jpg

20180813_143802_HDR.jpg

20180813_143845_HDR.jpg

Edytowane przez kiju110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kolego poluzować śruby torx i ustawić drzwi odpowiednio z wyczuciem, polecam drugą osobę do pomocy albo np. klocki drewniane pod drzwi, regulujesz na otwartych drzwiach, dokręcasz, sprawdzasz spasowanie i jak jest w porządku to dokręcasz do końca.

 

Pozdrawiam,

Hexo3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...