Skocz do zawartości
IGNOROWANY

instalacja sterowania panelu


domenico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy posiada ktoś schemat instalacji elektrycznej do sterowania panelem MMI w Audi A4 B8? Chodzi mi głównie o podświetlenie panelu, do których pinów panela dochodzi masa i podświetlenie? Ewentualnie czy ktoś z posiadaczy B8 mógłby zajrzeć żeby to sprawdzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania niema oddzielnego przewodu który odpowiada za podświetlanie

Złącze 16-stykowe -T16c-
Wszystkie styki są połączone ze sterownikiem przedniej jednostki wskazań i obsługi informacji -J523-.
6 -  Wzbudzanie
7 -  Zasilanie napięciowe
8 -  Masa
13 -  Res HU
14 -  Res BT
15 -  Wejście
16 -  Wyjście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bin85 dzięki wielkie za fachową odpowiedź ?. Nie wiedziałem że nie ma osobnego podświetlenia w panelu. Czyli mam rozumieć, że nie idzie zrealizować samego podświetlenia bez podłączenia do odpowiedniej jednostki sterującej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bin 85 chciałem tak zrobić bo miała być robiona dekoracja obok audio w garażu u kolegi ? no ale skoro w tą stronę nie da się iść trzeba będzie wymyślić coś zupełnie innego.  Ale dzięki kolego za udzielenie odpowiedzi, przynajmniej wiemy na czym stoimy ?

A przy okazji mam pytanie odnośnie już mojego samochodu, żeby nowego tematu nie zaczynać. Nie orientujesz się jak w VCDS robi się adaptacje/kalibracje skrzyni multitronic w B8?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzynie to niestety ale nie orientuje się, jak na razie jeszcze nie miałem do czynienia z automatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...