Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B7 Rozmiar opon


DarekS4

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Potrzebuję dobrać fajny rozmiar opony do 19" x 8,5j nie chce mega naciągów ale nie chce też mieć rozlanego balonu ma być estetycznie i żeby profil też nie był za duży ponieważ koło będzie czarne i będzie się gubić.

myślałem nad 245/30 R19 lub 250/30 R19 czy ktoś może się wypowiedzieć ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, 

Nic nie kombinuj.

Przy planowanych mocach i nm wrzucaj 235/35/19" XL z odpowiednim (wysokim) indeksem nośności no i z porządnym rantem ochronnym,

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DarekS4 napisał:

Siemanko. Potrzebuję dobrać fajny rozmiar opony do 19" x 8,5j nie chce mega naciągów ale nie chce też mieć rozlanego balonu ma być estetycznie i żeby profil też nie był za duży ponieważ koło będzie czarne i będzie się gubić.

myślałem nad 245/30 R19 lub 250/30 R19 czy ktoś może się wypowiedzieć ??

 

Nie wejdzie Ci taka szerokosc do S4 B7 bo nadkola byly takie same jak i w zwyklej B7,jedynie RS4 B7 mialo szersze nadkola. Wiec max co Ci tam wejdzie to bedzie 235/35/19. 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym wiem doskonale chodzi mi typowo o oponę na felgi które posiadam a nie bude. czyli jaka opona na 19x8,5j.  Czy profil 35 w 235 jest taki sam jak 30 w 245 ?? Bo wiem ze to jakoś się zmieniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, 

Często opony o identycznych rozmiarach potrafią się różnić między producentami.

Także ciężko będzie odpowiedzieć.

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DarekS4 napisał:

O tym wiem doskonale chodzi mi typowo o oponę na felgi które posiadam a nie bude. czyli jaka opona na 19x8,5j.  Czy profil 35 w 235 jest taki sam jak 30 w 245 ?? Bo wiem ze to jakoś się zmieniało.

Darek ale opona 245/30/19 nie wejdzie do naszych aut bo jest za szeroka z tego co ja wiem,moge sie mylic ale jesli dasz felge o szerokosci 8,5J to 245/30 bedzie za duze na ta felge. Bierz 235/35/19 i nic nie kombinuj a o index sie nie martw,duzo osob jezdzi na 225/35/19 i maja 88 i jest okey :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245/30 będzie sporo niższa od 235/35 bo o 17,5 mm. Bardziej bym się martwił w przypadku pierwszego rozmiaru czy nie będzie coś tarło o elementy zawieszenia. Też bym postawił na 235/35/19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...