Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kablem od e-service


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Kupiłem kabel vag012 kilka miesięcy temu od e-service. Było ok, raz oddawałem na zmianę oprogramowania, bo przypadkowo zmieniłem. Robiłem logi normalnie do czasu... Miesiąc temu chciałem zrobić logi w VW passat i nie dokończyło z błędem o oryginalności vcds'a. Pomyślałem, że auto jest za nowe, a kabel słaby. Dwa dni temu chciałem zrobić logi u siebie i bloki pomiarowe sprawdzić. Logi zatrzymało się na 3 grupie, a bloki pomiarowe, to działał zakres tylko 0-25.

Wiecie co może być nie tak? Ci z e-service mi nie odpisują na email. Kasę wziąć potrafili, ale już pomóc nie.

 

CwcDuBD.png

NjOFZ31.png

Bv0ZuXP.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie aktualizowałeś oprogramowanie tym samym uwalając kabel.

Z klonami jest prosta zasada. Nie można używac podczas połączenia z internetem. Ja zawsze dodaje sobie wyjątek do zapory, żeby nie miał dostępu. Do tego odznaczasz w samym programie by nie robiło aktualizacji.

Mogę Ci podpowiedzieć, że @Galetto stawia takie kable na nogi, zapytaj... 

Druga sprawa, czy używasz odpowiedniej wersji programu do tego kabla ? Oni Ci taką podali ? Ten soft masz specjalny, czy po prostu próbujesz na ori programie klonem działać :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Prawdopodobnie aktualizowałeś oprogramowanie tym samym uwalając kabel.

Z klonami jest prosta zasada. Nie można używac podczas połączenia z internetem. Ja zawsze dodaje sobie wyjątek do zapory, żeby nie miał dostępu. Do tego odznaczasz w samym programie by nie robiło aktualizacji.

Mogę Ci podpowiedzieć, że @Galetto stawia takie kable na nogi, zapytaj... 

Druga sprawa, czy używasz odpowiedniej wersji programu do tego kabla ? Oni Ci taką podali ? Ten soft masz specjalny, czy po prostu próbujesz na ori programie klonem działać :P ?

Wszystko od nich i bez neta używam programu. Raz mi już naprawiali i wiem żeby nie aktualizować.

Spróbowałem zrobić reinstal, ale pobrałem 012 wersję angielską. Połączyłem się z autem i program zrobił się legalny i działa teraz. Spróbuję potem przeinstalowac polską wersję, bo takiej używałem do tej pory.

 

Edit: Sam z siebie zdezaktywował się (sama licencja, bo wersja została taka sama jak była po kupnie).

Edytowane przez Marcin Lipiński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...