Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8 subwoofer


Patrykjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Myślę dołożyć nie oryginalny subwoofer i myślę nad opcja glosnik Pioneer TS-SW2502S4 w półkę do tego półkę usztywnie matami itd wzmacniacz 200w rms albo ten sam glosnik z zabudowę przy lewym nadkolu. Który będzie zestaw lepiej grał w kabinie? Zależy mi na tym żeby tylko w środku poprawić niskie tony nie z km słyszalny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowal ktoś już może skrzynie w sedanie firmy basser dedykowana w lewe nadkole? Jak z basem przechodzeniem do kabiny. Otwory w półce zostałyby puste starczy by bas doszedł do kierowcy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga aż miło. Jak potrzeba to potrafi sprawić, że fotele drżą, a tylna szyba faluje :)

 

42174142_292330614896900_1058044714965532672_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk dobrze dobiega do kabiny? Potrzeba dużej mocy? Chodzi mi o to że chce słyszeć bas w środku bardzo tłumi to bagażnik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas dobiega bez problemy do kabiny.

Głośnik to JL Audio 10W1v3-4. Przód + subwoofer napędza JL Audio JX 400/4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A duża różnica jak zlozysz tylne siedzenia? Bo zastanawiam się taki zestaw lewy boczek i glosnik Pioneer TS-SW2502S4 zasilany 200w rms lub ten sam glosnik jakoś w polke dopasować minus bo ma otwór montażowy aż 248mm a seryjnie jest 220mm ale za to jest bardzo płytki i nie ograniczalby miejsca przy powiększeniu otworu i montażu dystansu mdf 2 lub 3cm wyszło by coś jak fabryczny sub i przede wszystkim bas swobodnie szedł by do wnętrza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przemawia do mnie pakowanie subwoofera w półkę. Chyba, że chcesz jakiś głośnik do Free Air i porządnie wygłuszyć półkę i bagażnik. Ale kto co lubi. Nie wiem jaki jest efekt przy złożonych oparciach bo nigdy tego nie sprawdzałem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...