Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.4 ARJ ciężko odpala


KriSownia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Mam problem ze swoją A4-ką 2.4 z LPG otóż po rozgrzaniu silnika i zgaszeniu go nie chce odpalić. Pompa się załącza, akumulator sprawdzałem, napięcie prawidłowe, a nawet wymieniłem czujnik położenia wału i mimo wszystko na ciepłym po zgaszeniu trzeba kilka razy zakręcić lub nawet pedał gazu wcisnąć aby zaskoczył. Dodam, że przed wymianą czujnika wału obrotomierz wskazywał zaniżoną wartość ( tj. wskazówka nie była równo z kreską wiem, że to nie profesjonalne określenie, przepraszam). Po wymianie odpaliłem, pojeździłem trochę i wskazania były prawidłowe lecz auto odstawiłem na dwa dni i po odpaleniu znów były "zaniżone". Proszę o pomoc, co może być przyczyną? Myślałem o czujniku położenia wałka ale nie wiem gdzie on jest. Z góry dziękuję za pomoc! ;) 

Dodam, że szukałem pomocy w innych postach itd. lecz nie znalazłem odpowiedzi, która by rozwiązała problem dlatego piszę posta. Przepraszam jeśli się powtarza. 

Edytowane przez KriSownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 czujniki jeden z przodu głowica od strony kierowcy a 2 z tyłu glowica od strony pasażera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...