Skocz do zawartości
IGNOROWANY

6000zł na doinwestowanie b6


lo0gi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od razu powiem że jestem nowy na forum, więc witam wszystkich ;) Sprawa wygląda tak, mam a4b6 sedana, oznaczenie AVB 101km, autko kupione rok temu od Pana który miał go 8lat, osobiście przez rok zrobiłem nim 80tyś km, więc moc a właściwie jej brak mnie już znudziła, i teraz zaczyna się temat:

 

Mam ok. 6000-7000zl na dolożenie do samochodu, w tej kwocie chciałbym zmieścić na pewno małego chipsa na 160-170km, sztywniejsze zawieszenie, gleby jakiejś strasznej robić nie chcę, ale troszkę by łaldi opuścić pasowało, i oczywiście nowe lampy przód bo stare odmawiają posłuszeństwa że względu ma wiek i wysłużenie. 

 

Teraz pytanie do Was, z takim budżetem jest to realne ? Dodam że autko zadbane i w świetnej kondycji, więc szkoda kombinować, a ma mi posłużyć przez cały rok, bo potem uciekam na stałe do Niemiec.

 

Widziałem różne tematy o chipowaniu AVB, ale ja w moim łałdiku chce porobić więcej rzeczy niż sam chip, hamulce nówki bo na trasie do Włoch mi złapało klocki przód, a tam tylko Aso, więc 400euro poszlo na przód, ale teraz samochód staje w miejscu, więc myślę że ~160km spokojnie zatrzyma.

 

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam ;)

 

Edit: jeżeli zły dział proszę o przeniesienie :)

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ładować 7000 i autem jeździć tylko rok a potem sprzedać to trochę dziwny pomysł. Chyba ze chcesz go wziąść do Niemiec ze sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...