Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co do zmiany


Slawk0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów!

 

Wiem że takich tematów było dużo, ale jestem ciekaw co możecie mi doradzić.

 

Parę dni temu kupiłem a4b6 2.0 benzyna 2001r. I wygląda następująco. Co można jeszcze zrobić żeby dopiescic je wizualnie? Myślałem już nad przemalowaniem dokładek plastikowych bo to razi mnie w oczy. Dzisiaj wymieniłem zwykle fotele na skórę czarna z B7  i robi robotę.

 

Spoiler na bagażniku będzie szpecił to auto?

 

Może ktoś podzieli się swoimi zmianami, z chęcią posłucham może coś mnie zainspiruje :) 

IMG_20180819_184705.jpg

IMG_20180819_184645.jpg

IMG_20180819_184605.jpg

IMG_20180819_184526.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka na spojler, dokładkę zderzaka przód na sline, chromy pomalować w kolor nadwozia, lampy lekko przydymić, większe koło ale na dół ją troszkę.

Sam osobiście u siebie też malowałem te dokładki w kolor nadwozia i wyszło mega na +. Możesz zobaczyć u mnie w wątku jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka to obowiązkowo :D Według mojej opinii to tyłowi w B6 czegoś brakuje i lotka fajnie to uzupełnia. Do tego listwy boczne S-line, doły w kolor i przedni zderzak lub jak kto woli dokładka z S-lina. Chromów akurat bym nie ruszał, ale to już zależy od upodobań Właściciela. Fajnie jakby poszła też trochę w dół i jakbyś zmienił felgi na jakieś bardziej przyziemne ale to już kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej kolejności zmieniłbym felgi (mi się nie podobają ale to wkestia gustu) i dołożył lotke na sopiler :Di lusterka w kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...