Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi A4 B7


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo ospale wstaje a później przeładowuje (moze tak ma być w tej hybrydzie). Z dołu dość mocno go zalewa ale może tak ma być po programie. Pewnie sporo ci pali bo podlewa go w najczęściej używanym zakresie obrotów.

Niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeładowania to tu praktycznie nie ma ale mogłoby się trochę szybciej rozkręcać, może tak ma być ? Korekty szaleją, najpierw w ciul bogato, a potem ubogo. Była jakaś korekta softu czy to takie kontrolne logi po jakichś zmianach ?

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przem8 napisał:

Przeładowania to tu praktycznie nie ma ale mogłoby się trochę szybciej rozkręcać ale może tak ma być ? Korekty za bogate. Była jakaś korekta softu czy to takie kontrolne logi ?

Racja. Coś mi się przewidziało że zobaczyłem tam przeładowanie pod koniec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cysiek18 napisał:

Turbo ospale wstaje a później przeładowuje (moze tak ma być w tej hybrydzie). Z dołu dość mocno go zalewa ale może tak ma być po programie. Pewnie sporo ci pali bo podlewa go w najczęściej używanym zakresie obrotów.

Niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni :)

Turbo niestety już takie jest,podobno nie da się tego zmienić. Co do spalania to tak pali masakrycznie dużo. 

9 godzin temu, przem8 napisał:

Przeładowania to tu praktycznie nie ma ale mogłoby się trochę szybciej rozkręcać, może tak ma być ? Korekty szaleją, najpierw w ciul bogato, a potem ubogo. Była jakaś korekta softu czy to takie kontrolne logi po jakichś zmianach ?

Właśnie walczę cały czas z korektami i lipa jest bo irytuje mnie to ogromne spalania,była próba kalibracja wtryskow ale dziwnym trafem nie szło ich ustawić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mizur138 napisał:

Turbo niestety już takie jest,podobno nie da się tego zmienić. Co do spalania to tak pali masakrycznie dużo. 

Właśnie walczę cały czas z korektami i lipa jest bo irytuje mnie to ogromne spalania,była próba kalibracja wtryskow ale dziwnym trafem nie szło ich ustawić.. 

Kto ci robił program i kalibrację wtrysków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, cysiek18 napisał:

Kto ci robił program i kalibrację wtrysków ?

Program był robiony u Gregor10 a w późniejszym czasie próbował mi z korektami wtryskowymi pomoc Galletto ale lipa była. 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A To u Ciebie była ta przeplywka od tdi? Jeśli tak to robiłeś coś z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przem8 napisał:

A To u Ciebie była ta przeplywka od tdi? Jeśli tak to robiłeś coś z tym?

Tak u mnie,myślę czy ogarniać to 1.8T czy wstawiać 2.7bi. Wiem wiem że to koszta ale koszta odstawmy na bok. 

Po logach coś widać jeszcze ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...