Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8 montaż tempomatu


Patrykjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zamontować tempomat czy wystarczy kupić przełączniki i ewentualnie taśmę i zrobić kodowanie i tyle? Chodzi mi czy piny wtyki będą pasować wszystko bez lutowania czy zmian w układzie rozmieszczeniu pinow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic lutować, ani prowadzić dodatkowego okablowania, dodatkowo jeśli macie Panowie obecnie kierownicę z multifunkcją to Wasza taśma też powinna obsługiwać tempomat, wystarczy więc wtedy zmienić manetki, osłonę pod kierownicą, kodowanie i powinno hulać ? Jak nie ma multifunkcji to jeszcze taśma do wymiany, też prosta sprawa plug&play się to wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie kolega jw jest w bledzie, audi nie daje nic za darmo , niema tempomatu to nie ma , wymian sterownika kola kierownicy, wystarczy poczytac forum wszelkie materiały z dokladnymi opisami i numerami czesci znajdziecie w odpowiednim dziale , dla leniuchów nie podaje wam linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czaki22 napisał:

oczywiscie kolega jw jest w bledzie, audi nie daje nic za darmo , niema tempomatu to nie ma , wymian sterownika kola kierownicy, wystarczy poczytac forum wszelkie materiały z dokladnymi opisami i numerami czesci znajdziecie w odpowiednim dziale , dla leniuchów nie podaje wam linka

Masz na myśli, że ja jestem w błędzie? Dokładałem tempomat u siebie i nie widzę, żeby była konieczność jakiś dodatkowych rzeczy do wymiany poza tym co napisałem powyżej. Nie bardzo rozumiem o jakim sterowniku koła kierownicy piszesz, że też trzeba zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego l2k2, w takim razie, jesli mam multifunkcyjną kiere to wystarczy cos takiego?

 

https://allegro.pl/manetka-przelacznik-tasma-zespolony-audi-a4-b8-11r-i7606917164.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dylanu napisał:

Kolego l2k2, w takim razie, jesli mam multifunkcyjną kiere to wystarczy cos takiego?

 

https://allegro.pl/manetka-przelacznik-tasma-zespolony-audi-a4-b8-11r-i7606917164.html

Ta manetka jest pod ACC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Możesz rzucic okiem i podpowiedzieć, którą mam zamówić?

https://allegro.pl/listing?string=a4 b8 tempomat&p=2&order=m&bmatch=baseline-cl-aut-1-3-0802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz opisane:

I sprawdź czy taśma obsługuje Ci tempomat. Multifunkcja nie jest jednoznaczna z tym, że jest włożona taśma z obsługą tempomatu, ale może być. Zawsze trzeba to sprawdzić i najwyżej taśmę też wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzeje kotleta :) mam multifunkcje i wycieraczke z tyłu :P ale nie mam tempomatu, podpowie mi ktoś o jakich numerach ori kupic manetki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...