Radio CONCERT + dodatki

SzczepSon

Witam,
Sprawa wygląda tak, że mam niefabryczne radio, które chcę zmienić na Audi Concert. Problem w tym, że zależy mi na funkcjonalności, więc aux by się przydał, najchętniej jeszcze bluetooth i USB. Z tego co czytałem w innych wątkach,  strona internetowa faceta, który przerabiał te radioodtwarzacze juz nie istnieje, więc zastanawiam się czy ktoś ma jakiś kontakt do niego, lub innej osoby która zrobiłaby w takim CONCERT I kilka rzeczy.  Nie wiem jeszcze jak to ugryźć, jakie kable, kostki będą mi potrzebne do podpięcia ori radia(przypuszczam, że u siebie mam jakąś rzeźbę).

Czy macie może inne pomysły, żeby to rozwiązać? Chcę Radio CONCERT + niefabryczny wzmacniacz + AUX/USB/Bluetooth.

Jeśli był wątek, w którym otrzymałbym informacje to wybaczcie, nie zauważyłem. Ale większość tego typu wątków jest sprzed kilku lat, a wiadomo technika idzie do przodu, to może ktoś coś nowego wymyślił ;)