Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam,

jestem nowym użytkownikiem forum i mam nadzieje że czegoś sie dowiem o mojej furce, audi a4 b5 benzyna gaz 150km

,,,

Witam wszystkich serdecznie. Jak widać jestem nowy na forum i mam nadzieje że zostanę tu na dłużej. Aktualnie pancerne a4 b5 1.9tdi 90km, ale przyszedł czas na zmianę. Pozdrawiam

Witam.

Spoiler

Mam problem ze swoim nowo zakupionym autem audi a4b7 . Nie działają w nim światła tzw. zmierzchówki , tempomat oraz lusterko fotochromatyczne . Nie wiem gdzie szukać problemu . Dodam że auto przeszło chip tuning u poprzedniego właściciela

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Witam.

Spoiler

Mam nadzieję, że temat wcześniej się nie powtarzał, ale nie chciałem przeszukiwać całego forum bo trochę podenerwowany jestem. Chodzi o to, że moje Audi A4 B6 (2003r) Sedan 101km tak jakby odcina moc przy przekroczeniu 160km/h i pedał gazu po tym "odcięciu" nie reaguje już tak dobrze jak przed tą prędkością, robi się bardziej miękki, mimo zwalniania do powiedzmy 60km/h i ponownej próbie szybkiego przyspieszenia. Auto jednak wraca do normalnego przyspieszania gdy się zatrzymam, wyłączę silnik i ponownie go uruchomię, jednak problem się powtarza gdy ponownie chcę przekroczyć 160km/h. Gdzieś tam słyszałem, że to może być problem z elektohydrulicznymi poduszkami. Proszę o pomoc i wyrozumiałość, jeżeli wałkuję stary wpis, ale powtarzam, że jestem nieźle podenerwowany. Dziękuję za każdą próbę pomocy. Pozdrawiam.

Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

witam,
zapewne wkrótce kupie pierwsze AUDI, model A4 B8 avant 2.0TDI automat

Tak że trzeba zrobić mały Forum REsearch, co i jak przed kupnem ;)

,,,

Witam wszystkich na forum , od miesiąca posiadam Audi A4b6 z 2004 r , jestem z woj ślaskiego pozdrawiam  wszystkich Mariusz

,,,

Witam serdecznie jestem posiadaczem audi a4 b8 2012 2.0 tfsi mam kilka problemów z nim ale myslę ze z waszą pomocą uda mi sie je rozwiazac