Jump to content
1 1
darlo94

Kierownica R8 do A4 b8

Recommended Posts

Witam,

jak w temacie szukam nowej kierownicy do mojej A4 b8 2011r. 

Obecnie mam standardowa czteroramienna z multifunkcja i szukam z ściętym dołem jakiejś kierownicy, która tez będzie miała ta sama multifunkcje. 

Znalazłem tylko zdjęcie na internecie takiej kierownicy jak na zdjęciu, ale nie mogę juz znaleźć żadnej aukcji. Czy wgl jeszcze mam szanse dostać gdzieś taka kierownice? Podobna? 

Najwazniejsze zeby miała ścięty dol i miała wlasnie ta stara multifunkcje. Bo nie wiem czy bede w stanie podłączyć pod nowe. 

POMOCY!!!!! Liczę na was!!!!!

68EE87C7-375C-4C09-B645-2D1D1B0B0B77.jpeg

Pisz do @siemian

Było: B7 3.0TDI ASB 306ps/622nm
Jest: B6 1.9TDI AWX

Znaleźć znajdziesz taka kierownicę, tylko poduszkę będziesz musiał zmieniać na taką samą która jest w po lifcie. Dużo lepszym wyborem jest zakup ściętej kierownicy z polifta. Takie zestawy nie są jakieś super drogie a dużo lepiej wyglądają od tych które pokazałeś. Multifunkcja oraz poduszka podejdzie bez żadnych przeróbek. 

Siema

mam pytanie czy warto obszywac kierownicę nowa skóra czy zostawić taka wytartą? Pytam ponieważ auto które chce kupić ma trochę powycieraną i nie wiem czy to ma sens czy nie zepsuje tego 

Witam. Na pewno warto obszywać tylko musisz poszukać kogoś kto zrobi to jak w oryginale ;-) bo jak masz dać firmie krzak to będzie lipa.