Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 afn quattro] problem z elektryką


David1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w a4b5 98r  1 lift, 1.9tdi afn quattro z elektryką, a dokładniej zaczęło się od tego że raz na jakiś czas po pszekręceniu kluczyków na chwilę zapaliła się kontrolka od ABS, a ostatnio kontrolki na liczniku migają lub są ledwo widoczne, nawiew włącza się nawiew, dopiero po odpaleniu (wcześniej włączał się po kilku sekundach), włączając wsteczny systemy gaszą silnik i wszystko gaśnie nie można sprawdzić wejściem VAG o co chodzi, ponieważ nie da się sprawdzić błędów, tak jak by były kable popżecinane.

Edytowane przez David1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam kasy żeby gdzieś jechać, tak że muszę chwilowo kombinować sam, dodam jeszcze że bespieczniki wszystkie dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznij od szukania mniej więcej ocb.

Wyciągaj bezpieczniki pojedynczo i sprawdzaj czy problem zniknie.

Jak zniknie to wyszukaj w sieci od czego jest dany bezp.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego czy jakikolwiek bezpiecznik jest wyjęty błąd się powtaża I doszło to że immobilizer włącza się po chwili od pszekręcenia stacyjki, nie dodałem że na mimo mruga kontrolka od chamulców (na czerwono) I co któryś raz zapali się na żułto Brems licht. 

Edytowane przez David1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że komputer nie łączy się z autem, nie działa też regulacja podświetleniem licznika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest coś namieszales.

Stalo.się to samo z siebie czy już kupiłeś taki???

Ja wolałbym oddać takie coś dla Elektro.

Co Ci mogę doradzić to oblukaj bezp ppd kompem oraz pod stopka obok pedału sprzegla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Objawy dziwne jakby nie było masy. Na początek sprawdź połączenie masy koło lewej nogi kierowcy (śrubka z brązowymi kablami), ale może to być też kostka stacyjki bo nawiew załącza się po stacyjce i w czasie rozruchu silnika wyłącza się by nie obciążać akumulatora.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, kostka od stacyjki jest uszkodzona, albo styki zaśniedziały, dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...