Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polski VAG brak komunikacji A4 b7


technics7

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.e-service.info.pl/

Mam od nich. Sprawdzony "temat".  Obskakuje nim auto z podpisu + A4 B7.  Link podany w Interfejsy do diagnostyki A4 B6 B7 - Audi A4 B6/B7 - Audi A4 Klub Polska

Edytowane przez Aleq
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aleq napisał:

http://www.e-service.info.pl/

Mam od nich. Sprawdzony "temat".  Obskakuje nim auto z podpisu + A4 B7.  Link podany w Interfejsy do diagnostyki A4 B6 B7 - Audi A4 B6/B7 - Audi A4 Klub Polska

Dzięki. Znajomy ma mi załatwić Delphi Ds150e na próbę i zobaczę jak on funkcjonuje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

37 minut temu, technics7 napisał:

Dzięki. Znajomy ma mi załatwić Delphi Ds150e na próbę i zobaczę jak on funkcjonuje.. 

Mam Delphi i ten Hex. Ten Delphi  Do odczytu błędów tylko będzie ok do niczego zbytnio więcej . Próbowałem kiedyś nim kodowac  kierowce multi to szybko kupowałem tego hex żeby ogarnąć po nim tak na mieszalo ?

Ja bym brał ten co podali Koledzy z  forum nim ogarniesz wszystko bez problemów ☺

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misieqq7 napisał:

 

Mam Delphi i ten Hex. Ten Delphi  Do odczytu błędów tylko będzie ok do niczego zbytnio więcej . Próbowałem kiedyś nim kodowac  kierowce multi to szybko kupowałem tego hex żeby ogarnąć po nim tak na mieszalo ?

Ja bym brał ten co podali Koledzy z  forum nim ogarniesz wszystko bez problemów ☺

Ten za 165 zł mi wystarczy czy lepiej dopłacić i wziąść ten droższy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich e-mail bo tam teraz są różne interfejsy w ofercie i chyba inne niż te na stronie (nowsze).

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pisałem do nich maila. Jakie auta chcę obsługiwać i mi doradzili.  Śmiało pisz. Odpiszą raz dwa a Ty będziesz zadowolony z wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Napisz do nich e-mail bo tam teraz są różne interfejsy w ofercie i chyba inne niż te na stronie (nowsze).

Ok. dzięki tak trzeba będzie zrobić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...