Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna jazda + drgania podczas jazdy


ofikruszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam boryka się z pewnym problemem otóż moja a4 b7 strasznie dziwnie się prowadzi. Wymieniane były amorki przód kyb później byłem na zbieżności Panowie powiedzieli że strasznie wysoko stoi z przodu więc dałem sprężyny z tą samą kat wagowe ale od 1be (krotsze) Autem dalej dziwnie się jeździ. Kupiłem felgi 17 wywazylem kupiłem nowe opony 225 45 17 dalej dziwnie. Musiałem też dokupić dystanse bo mam et50 więc zakupiłem po 15mm. Zaczęło się drzenie bicie na kierownicy.. okazało się że dystanse mają luz bo mam już wyrobione lekko piasty. Więc zakupiłem nowe na wymiar które trochę dobijalem młotkiem gumowym więc są idealnie. Ale do rzeczy. Po zdjęciu dystansow tamtych zaczelo drzec podczas lekkiego skrętu przy 100 110 myślę może felga założyłem 16 to samo.. Po założeniu nowych dystansow także.. gdy jeżdżę po parkingu dziwnie buja autem jakby nie był stabilny. Luzow na zawieszeniu nie ma wszystko sprawdzone. Mam nieraz efekt przeksakiwania zrywanie koła na pełnym skręcie w lewo (prawe koło przeskakuje) Macie jakieś pomysły ? Bo już opadał z sił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi Raambo- przeguby do sprawdzenia. Przeskakiwać koło podczas skrętu może też na uszkodzonym mechanizmie różnicowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...