Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd 1.8 T, 150 KM


Royce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jako że przymierzam się do wymiany rozrządu w seacie exeo (3R2) kod silnika : CFMA , natknąłem się na taki zestaw CONTITECH CT909WP2.

W składzie którego znajdowała się pompa z innym wirnikiem.  Na opakowaniu producenta jest pompa z odpowiednim wirnikiem. (WP6041) jakie występują w każdym innym zestawie rozrządu dedykowanego do wyżej wymienionego silnika.

Czy ktoś może montował tą pompę ze srebrnym wirnikiem widoczną na zdjęciach poniżej?

Znalazłem temat odnośnie tego zestawu CT909WP2 : https://forum.vw-passat.pl/topic/60829-18t-awt-niewłaściwa-zła-pompa-wody-w-zestawie-contiego-ct909wp2/ ale nie padły żadne odpowiedzi.

 

przód Conti.jpg

cont.jpg

góra contii.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z mechanikami dowiedziałem się że pompa wody WP6041 (ta z innym wirnikiem) w zestawie Contitech  CT909WP2  może być śmiało zakładana. Ja osobiście odesłałem zestaw Contitecha (powód: pompa) oraz Iny (ze względu na made in China oraz pasek made in PL który kilku forumowiczów szybko wymieniało na pasek contitecha) i założyłem komplet od Hepu: PK 05477 który mogę polecić do 1.8T.

Może komuś pomoże to w przyszłości i rozwieje wątpliwości.

Ps. elmo814 dzięki za namiar na sprawdzonego sprzedawcę , w przyszłości na pewno skorzystam bo trochę potrzymam seata.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...