Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana bramy garażowej


Brdm

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos jest w stanie polecic jakiego dobrego producenta bram garazowych segmentowych ? Musze swojej Niuni brame wymienić... patrzyłem na firme Wiśniowski ale ... opinie głownie znajomych najlepsze nie są na ten temat. Brama musi być solidna z bardzodobra izolacja. Jakies propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hormann jest chyba jednym z większych graczy na naszym rynku. Jadąc dzisiaj przez osiedle patrzyłem co u kogo i powiem że tak 3/4 bram miało plakietkę Hormanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy faktycznie sa one dobre ? Jest ktos kto posiada takie ? Jak sie sprawuje/jak z jakoscia wykonania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat mam, 5m szeroka, najszybsza wersja napedu i jest wszystko cacy, mało tego, jak przyjechali montować to na wszystkim były napisy made in germany, sam nie wiedziałem co brać ale jak faktycznie się czlowiek rozejrzy to 70% bram jest tej firmy.

 

Odnośnie Wiśniewskiego to nie słyszałem za dobrych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od kilku lat i nic się nie dzieje. Zbytnio z brama nie ma co się dziać, raczej napęd jest słabym ogniwem, ale z tym też nie było problemów. Też skoro tyle tego jest to chyba źle nie jest.

Co do napędów, nie w bramach segmentowych tylko przesuwnych/skrzydłowych to użytkuje na codzień 4 silniki Nice (coś koło 10 lat). W jednej bramie problemy są, choć lekko nie ma bo potrafi mieć pod 100 cykli dziennie i przy ciężkiej bramie żeliwnej o długości coś koło 6 m. Bardziej to użytek przemysłowy niż domowy. W drugiej w tym roku coś padło, coś z elektronika na moje, choć nie wiem czy wymieniali czy jakaś prosta naprawa. Ogólnie raczej bym powiedział że jestem zadowolony i nie myśle o wymianie na inne systemy.

Ale jeśli w pobliżu masz jakiegoś sensownego przedstawiciela Hormanna to chyba bym się nie zastanawiał tylko brał sprawdzone od lat i jednak masowo używane rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o izolacyjność cieplną, to najlepsze są chyba bramy rolowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...