Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne stukanie


Krzysztof Zieliński

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Na moje oko mam dość poważny problem. Szukałem już na forach przyczyny, ale jak do tej pory to chyba nikt nie miał takich objawów jak ja. Jestem po wymianie łańcucha, napinacza i szklanki (2 raz), bo myśleliśmy, że to to tak nawala. Jednak nie. 

Problem polega na tym, że silnik bardzo mocno stuka/klekocze przy normalnym, delikatnym dodawaniu gazu. Na wolnej pracy tego nie ma. Zimny, ciepły, na każdym biegu, pod obciążeniem jak i bez, z tym, że pod obciążeniem jest trochę głośniej. Dźwięk mógłbym porównać do sytuacji jaka się ma po wymianie oleju, że przez chwilę chodzi na sucho, ale tu jest tak ciągle. No i dźwięki dochodzą mniej więcej z okolic łańcucha, bardziej z lewej strony... Wariator? 2.0TFSI BGB. Pomocy...

Edytowane przez Krzysztof Zieliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iglako napisał:

Na jakim oleju jezdzisz ?

Wcześniej Motul 0w40... Fantazja. Aktualnie zmieniłem na Millersa ee 5w30. Sytuacja zaczęła się na Motulu, zmiana oleju nie pomogła. Dźwięk dalej jak dla mnie dochodzi z okolic (wymienianego w zeszłym tygodniu) łańcucha... Dodatkowo teraz check wyskoczył, problem z dolotem, tłumik szmerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...