Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

witam. chce zapytac o jedną rzecz. Ponieważ przywiozłem audi a4 b6 s-line z glasgow do polski;p

jest juz po przeglądzie i przerejestrowaniu. Problem pojawił się wczoraj. przestala podnosic sie szyba od kierowcy. musiałem zrobic to siłą aby ja zamknąć. Macie jakiś pomysł jak to naprawić? i co moze byc zepsute. oczywiście jeszcze nie rozkręcałem drzwi ponieważ dokształcam sie filmami jak to zrobic;D

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam Wszystkich.

Jestem nowym posiadaczem Audi A4 B6. Szczęśliwym, należałoby dodać.

Jest to moje pierwsze Audi. Zakup dość przypadkowy, bo szukałem małego miejskiego samochodu.  Peugeot 207 lub Citroen C3/C4. Szukałem ponad 3 miesiące i nic.

Trafiłem wtedy na ogłoszenie A4 B6 1.6.  Wsiadłem do tego auta i generalnie było pozamiatane. Inna jazda, komfort, wykończenie, wszystko to czego brakowało mi w mniejszych francuskich kompaktach. Jednym słowem, zakochałem się. Dodatkowo w dzieciństwie moi rodzice mieli Audi 80 b3 i b4, później b5, więc można powiedzieć, że poczułem się jak w domu :)

Padło na silnik 1.6 w benzynie z racji tego, że 90% trasy pokonuję w mieście. Potrzebowałem czegoś bezawaryjnego (jestem zielony jeśli chodzi o mechanikę samochodową) i prostego, a słyszałem, że ALZ 1.6 jest właśnie takim silnikiem. No i mają średnio niższy przebieg niż silniki diesla, czy sławne już silniki 1.8T ;)

Tak jak pisałem wcześniej,  nie znam się na mechanice, więc jeśli macie jakieś rady dotyczące tego silnika, na co zwracać uwagę, gdzie są jakieś newralgiczne punkty, to chętnie wysłucham sugestii.

Pozdrawiam, wszystkich!

,,,

Godzinę temu, Hugo napisał:

,,,

dziękuje bardzo.:D napewno będzie:)

Pytanie techniczne zadaj w odpowiednim dziale forum. Tutaj tylko się witamy:hi:

witam wszystkich od nie dawna jestem posiadaczem audi a4 b6 z 2002 roku z silnikiem 1,9 tdi 130 km koloru czarnego w s line

Cześć,

Od wczoraj jestem posiadaczem a4b5 1.8T w quattro w czystej benzyne, witam wszystkich?.

Spoiler

Dlaczego z 200tys zrobiło się 13tys jakiś błąd czy licznik cofnięty ?

E3322E91-75F9-40F3-9AE8-0E310C502840.png

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Witam wszystkich, nazywam się Mirek i od 3 lat przemieszczam się A4 B6  z 2003 i złego słowa nie mogę powiedzieć. ;)  Pozdrawiam i do zobaczenia na forum i na drodze!

,,,

Witam wszystkich ? Posiadam Audi a4 b5 avant z silnikiem 1.9 TDI 110 km. Mam je od ponad pół roku i nie mogę na nią narzekać ? jestem z okolic Koronowa ( woj. kuj-pom)