Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich. Od niedawna jest szczęśliwym posiadaczem A4 B7 1.8 T . Pozdrawiam Serdecznie :)

,,,

Witam, jestem nowy na forum. Założyłem konto w celu wiedzy na temat audi i przygody, która chciałbym zacząć z ta marka. Obecnie poszukuje a4 b7 1.8t avant quattro ale jest to trudniejsze niż myślałem :(

Pozdrawiam.

Witajcie,

Posiadam Audi A4 B5 od 4 lat. Szukając tej jedynej zależało mi by była to jednostka diesla  90 km z bardzo bogatym wyposażeniem.

Taką też znalazłem :) - lakier metalik,  skórzana tapicerka, ksenon , nagłośnienie Bose, pakiet chrom, tempomat. klimatyzacja

Auto  nigdy nie stworzyło problemów.

Zarejestrowałem się bo...  zdziwił mnie fakt że obecnie  na żadnym znanym portalu  sprzedażowym nie znalazłem tego modelu z tak bogatym wyposażeniem ?! Macie taką ? :)

Witam wszystkich, jestem Marcin, mieszkam na Podkarpaciu a dokładnie w Równem niedaleko Krosna, posiadam A4b5 Combi w quattro. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Uszanowanie! Po kilku latach przerwy wracam na forum.

Moja przygoda z A4 zaczela sie około 9 lat temu, kiedy to jako pierwszy samochód kupiłem A4 Avant (B5). Po 7 latach służby sędziwy diesel ustąpił miejsca służbowej Skodzie. Na szczęście zmiana pracy skierowała mnie w objęcia nowej B9tki w sedanie (Benzyna / 190km).

Liczę, że zostanę na dłużej;)

Pozdrawiam,
Kuba

Siemka wszystkim :) Na forum przybyłem po odpowiednią wiedzę :) a i chętnie podziele się swoja jeśli w jakimś temacie bede w stanie pomoc ;). Od niedawna posiadam A4B6 Avant 3.0 v6 Q, która ma jeszcze kilka bolączek ale mam nadzieje ze uda mi się je rozwiązać :)

siema!

wlasnie kupilem moje wymarzone autko- a4 b6 2002r. 1.9 tdi mod na 187km/420nm

bede mial pare pytan gdyz jestem laikiem ale to juz w innych tematach! pozdro!