Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam na imię Grzegorz Jestem  posiadaczem A4 B6 1,9 tdi  AVB 2003r  Jestem nowy na forum Mieszkam w Imielinie woj śląskie  Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam koleżanki i kolegów z forum;

od wiosny przeciskam sie przez Łódź A4 B6 quattro 1.8t (do ktorego przesiadlem sie  z konkurencji na b). Mam skromne doswiadczenie w zakresie lakierowania aut; w pozostałych sprawach nie obejdzie się bez Waszej pomocy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !! 

Mam A4 b6 1.9tdi mam parę problemów myślę że ktoś mi pomoże doradzi . Czekam na rozsądne rozwiązania pozdrawiam..

Edytowane przez ChMuReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. Mam na sprzedaż doinwestowane AUDI A4 B6 z silnikiem benzynowym zasilanym gazem o pojemności 3 litrów. 220 KM, QUATTRO.

LINK DO OGŁOSZENIA: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-gaz-xenony-naped-quattro-4x4-ID6B8GKS.html#e4a17e3f40\

Mam do zaoferowania nietuzinkowe (dopieszczone) i zadbane Audi A4 B6.
Auto jest z 2004r. i posiada dynamiczny i pięknie brzmiący silnik 3.0 v6 o mocy 220 KM.
Napęd 4x4 Quattro.
Gaz renomowanej firmy "STAG" założony 10.2014 r. z butlą w miejscu koła zapasowego.
Prawdziwy przebieg : 322 000 km
Samochód zadbany, niezniszczony i co najważniejsze w 100% bezwypadkowy.
OC ważne do 07.2019, przegląd również do 07.2019
Auto nie wymaga wkładu finansowego. Wszystko robione na czas, na wysokiej jakości częściach.

W ostatnim czasie, przy dokładnym przebiegu 320.000 km wymieniony:
*KOMPLETNY ROZRZĄD (2018/07/05)
*WSZYSTKIE FILTRY+OLEJE (ZARÓWNO W SILNIKU JAK I W SKRZYNI BIEGÓW) (2018/07/05)
*WYMIANA KLOCKÓW HAMULCOWYCH + WYMIANA KOŃCÓWKI DRĄŻKA + USTAWIENIE ZBIEŻNOŚCI (2018/07/16)
*CZUJNIK POZIOMU OLEJU (2018/06/26)

Silnik nie bierze oleju, pracuje tak samo na benzynie jak i na gazie. Skrzynia biegów pracuje perfekcyjnie.

Wyposażenie:
* ABS, ESP
* tempomat
* Moduł świateł do jazdy dziennej
* Czujnik zmierzchu
* Bi-XENON
* podgrzewane fotele przednie
* tapicerka półskóry + alcantara
* czujniki parkowania tył
* klimatronic dwu strefowy
* radio CD, MP3 (dwa sloty na karty), moduł BLUETOOTH, NAVI
* alufelgi RS4 18"
* el. regulowane i podgrzewane lusterka
* 4x el. szyby
* Zmieniarka CD 6 slotów
* Wszystkie żarówki LED'owe z eliminacją błędu na FIS'ie (wyświetlacz zegarów)

2 komplety kół (lato i zima) obydwa na aluminiowych felgach 18" (letnie) - bieżnik do końca tego sezonu i 17" (zimowe) - bieżnik spokojnie na dwa sezony. Do auta posiadam dwa oryginalne kluczyki.

UWAGA !
Posiadam pełną dokumentację tj. krajowe faktury i paragony od 2015 roku, związane z utrzymaniem samochodu, które udostępnię zainteresowanym.

Zderzak kupiony oryginalny Audi S-line w bardzo dobrym stanie, pomalowany w kolor. Wszystkie kratki zderzaka czarny mat zakupione w ASO (faktura do wglądu). Dorzucone listwy boczne s-line polakierowane w kolor, zamontowane "ścięte końcówki wydechu" 90 mm.

Samochód zadbany, wiele razy zabezpieczany woskiem, garażowany.
Przebieg autentyczny w 100%. - nie tak jak w większości samochodów posiadających wskazanie licznika (NIE PRZEBIEG) poniżej 200 000 kilometrów, bez historii...

Sprzedaję samochód z powodu planowanego dłuższego wyjazdu, co nie oznacza, że sprzedam go "za grosze".

Konkretnie zainteresowane osoby zapraszam na jazdą próbną do Lublina. Oglądaczom dziękuję.
Wyrażam zgodę na sprawdzenie samochody w wybranym przez kupującego serwisie i na jego koszt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym wszystkim uścisnąć dłoń, pewnym męskim uściskiem:) 

Kiedyś należałem do forum Audi 80, dzisiaj dołączyłem do Audi A4, choć posiadaczem jestem od 4 lat. W zasadzie szczęśliwym:) 

Nie dawno, mieliśmy dylemat z Żoną co zrobić z naszym samochodem, czy sprzedać czy jednak trochę zainwestować i doprowadzić go do naprawdę godnego stanu. Zdecydowaliśmy się na to drugie i powoli zaczynam "odrestaurowanie" 22 letniego samochodu:) Część rzeczy chcę zrobić sam, szczerze to nigdy nie byłem jakimś majsterkowiczem ale to już się nie raz przekonałem, wszystkiego można się nauczyć, trzeba dużo chęci, wytrwałości i nie raz pomocnej ręki. Taką mam nadzieję, tutaj znajdę. W realu mam Szwagra;p

Z jego pomocą robi się kosmetyka karoseri, klapa bagażnika już prawie skończona, został zderzak z przodu i z tyłu. Z mechanicznych rzeczy to tarcze z przodu, amortyzatory i sprężyny z tyłu(zamieściłem posta w tej sprawie), wycieraczka tył, wydech końcowy, podświetlenie climatronicu(samej klimatyzacji pewnie nie będę ruszał, nawet nie wiem czy jest sprawna), no i podsufitka, kiedyś się odkleiła i na szybko ją jakoś podkleiłem(siedzi do teraz) i dopóki na nią nie spojrzę to jest wporzo bo o niej niepamiętam, ale jak sobie przypomnę i spojrzę to "beautiful drama";), i pewnie coś tam jeszcze.. 

Przyznam się, że jakoś przesadnie nie dbałem, wymieniałem to co konieczne, ale chciałbym doprowadzić to do fajnego stanu, tak dla siebie. Choć z drugiej strony nigdy go nie piłuje, omijam dziury i regularnie odkurzam i myje więc może nie jestem takim złym właścicielem:)

 

Pozdrowienia serdeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...